Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előre hozott érettségit...

Előre hozott érettségit teszek Május 10 csütörtökén, hétfő kedd szünet, szerdát és csütörtököt igazolhatja osztályfőnők érettségi miatt?

Figyelt kérdés
Szóval hétfő kedd szünet alapból csütörtök érettségi miatt gondolom nem kell bemenni és az a kérdés hogy akkor szerdára arra az 1 napra nem kell bemenni gondolom.
2012. ápr. 30. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Már miért ne kellene bemenned szerdán?
2012. ápr. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt ilyesmi már elözö években ismerőseimmel plusz a tanár is mondta hogy valószinűleg osztályfőnők leigazolja. Csak olyanontól is hallanám akinek már volt ilyen.
2012. ápr. 30. 13:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly tettem erőre hozott érettségiz és nem mentem be előtte 2 napig , ahogy a többi osztálytársam sem...:D az osztályfőnök nem örült nekünk túlságosan de végül leigazolta, szóval én úgy tudom hogy ez nem kötelessége de ha rendes akkor nem kell menni.Kérdezd meg a tiédet, az a biztos.
2012. ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt az osztályfőnököddel kell megbeszélned (mivel ő kevéssé valószínű, hogy a GYIK olvasóközönségének az instrukcióit követné). Ha nem beszéled meg előre, csak nem mész oda, és azt várod, hogy utólag igazolja, akkor arcra fogsz esni.
2012. máj. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kiadta azt a két napot.
2012. máj. 2. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!