Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a budapesti...

Mennyibe kerül a budapesti elte kollégiuma? Havi szintem és menzával mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
és egy eltés tanulónak mennyi átlagosan a kiadása? mármint a jegyzetek, tankönyvek mennyibe kerülnek? és az ilyenek?

2012. ápr. 30. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy az ELTE-n belül milyen szakról beszélünk...
2012. ápr. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koreai szak
2012. máj. 6. 13:11
 3/6 anonim válasza:

A koli havi 9000, a Kőrösibe 15000. Menzáról nem tudok hogy lenne-e bárhol is, bár én soha nem is nagyon kerestem :)

A kiadások tőled függnek, mennyit bulizol, milyen plusz kiadásaid vannak, a jegyzeteidről nem sokat tudok mondani.

2012. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Melyik kolinak havi kilencezer a díja?
2016. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Dürer sorié mennyi?
2016. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyetemi kollégiumban nincs ilyen, hogy menza :'D magadnak kell gondoskodni a kajáról, senkit nem érdekel (szüleiden kívül), hogy mikor, hol, mit eszel :D


Én kolival, bérlettel, kajával, szórakozással együtt kb. 45-50 ezret költök havonta. Tankönyvek, jegyzetek drágák, de ezeket nem feltétlenül kell megvenned, mert minden fent van a neten (esetleg, ha ki akarod nyomtatni, azért kell fizetni elenyésző összegeket)


A kolik:


Ajtósi: 12 320

Damjanich: 10 320

Kerekes: 10 320

KCSSK: 15 320

Tétény: 9 320

Nándorfehérvári úti: 12 320

VUK: 9 320


A kolinál van ilyen, hogy kiválaszthatod melyikbe akarsz menni, de úgy sem oda fogsz kerülni, random osztják be az elsőéves hallgatókat (pedig marhára nem lenne bonyolult legalább megpróbálni mindenkit oda, ahová tervezett menni)


A legolcsóbbak a legputrisabbak (viszont ott azt csinálsz a faladdal, amit csak akarsz :D), a legdrágább meg értelemszerűen a legjobb koli (KCS-ban kb. letörik a kezed, ha a falhoz mersz nyúlni). De Tétény most felújítás előtt van, szóval valószínűleg KCSSK szintre fog emelkedni mindenhogyan, egyúttal árban is.

2016. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!