Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fontos! Az egészségügy törzska...

Fontos! Az egészségügy törzskartonom ilyenkor hol lehet?

Figyelt kérdés
Kijártam a gimit, mentem egyetemre, de nem jött be úgyhogy kiiratkoztam. Most mennék szakképzésre, és a beiratkozáshoz szükségem lenne a kartonra. Felhívtam a sulit ahova megyek, mert az volt a régi középsulim is, hogy ott van-e vagy elküldték, de halvány lila gőzük sincs. Nekem meg még annyi se, mert én még egyszer sem találkoztam azzal. Mégis most hol kellene annak lennie?
2009. jún. 23. 11:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy a Te kartonod hol lehet. Nekünk gimi után kiadták, és mi aláírtuk az átvételi elismervényt, utána tovább mentem szakmára, idén végeztem és ott is ugyanígy zajlott. Ez az egészségügyi kis könyvem amiben még az óvodai vizsgálataim is benne vannak. Ha gimi után nem kaptad vissza akkor ott kell lenni, menj el a volt gimis iskolaorvosodhoz, és érdeklődd meg nála.
2009. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!