Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » KB. Mennyibe kerül egy közepes...

KB. Mennyibe kerül egy közepes átlagú érettségi a fekete piacon?

Figyelt kérdés
Tudom egyszerűbb volna megcsinálni estin, vagy levelezőn, de nem akarok éveket elpocsékolni vele és addig sajnos munkát vállalnom is jóval nehezebb.

2012. máj. 5. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyibe kerül, de hogy mennyi jár érte, azt talán, mivel közokirat-hamisításnak minősül, három évig terjedő szabadságvesztéssel is járhat.
2012. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel mindegyiknek van egy száma, nem tudják hamisítani, csak gagyin és 100% a lebukási esély, csak szólok
2012. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
No igen, ma már tényleg csak egy telefon, vagy e-mail és már le is lehet bukni a bizonyítvánnyal. De ez "csak" egy érettségi. HA vennék csak és kizárólag munkavállalás miatt lenne. A munkáltató meg lefénymásolja és megy az irattárba. Mivel nem vagyok büntetett előéletű gondolom nem is igazán vájkálnának utánam. De úgy látom ezt az ötletemet elvethetem...
2012. máj. 5. 19:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már veszel, akkor fullosat vegyél! Persze lehet, hogy zsernyák vagy és itt akarod a nyulat kiugrasztani a bokorból XD
2012. máj. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na most lebuktam. Bevallom, ez egy szánalmasan gyenge kísérlet volt. Most megyek is, és vissza adom a jelvényem! XD ;)
2012. máj. 7. 18:09
 6/9 anonim válasza:
Tegyük fel, hogy két eredetiről van szó. Az mennyit érhet?
2012. dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Persze ezek nem a saját neveden vannak.
2012. dec. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az csak annak ér valamit is akinek gyártották. :D
2012. dec. 25. 21:49
 9/9 anonim válasza:
Lehet venni, mindenki mást most kb 50.000-250.000ft közt van az ára ha jól tudom, de ez nagy butaság hogy 'gagyit" lehet venni amivel lebuksz, ha veszel egy ilyen okmányt hidd el bekerülsz vele a rendszerbe és az már nem derül ki max akkor ha nagyon utána nyomoznak!
2021. máj. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!