Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ÉRETTSÉGIZŐK! Ti hogyan...

ÉRETTSÉGIZŐK! Ti hogyan hozzátok formába magatokat érettségire? Ott mit esztek-isztok? Mikor feküdtök le hogy ne legyetek fáradtak másnap? Valami jótanács, praktika?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy az étcsoki nagyon jó meg a szőlőcukor. Mit érdemes vinni érettségire? Előtte kávé, energiaital csak ront vagy javít a helyzeten?

2012. máj. 6. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én szerdán megyek emelt törire, ugyhogy hétfőn-kedden relax napot tartok:D fürdősóval csinálok forró fürdőt, eszek sok gyümölcsöt, zöldséget, turmixot, meg megyek este aludni 10kor:D:D energiaital, kávé ezek a legnagyobb hülyeségek...inkább igyál ásványvizet, meg egyél epret:D:D
2012. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Attól, hogy szőlőcukrot meg étcsokit zabálsz, nem fogsz többet tudni.. az ilyenek fognak az egyetemen megbolondulni -.-"
2012. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

én nem csinálok semmi különöset... ásványvizet fogok inni, mint általában, meg eszem valamit reggel. :D

jótanács? ne késs el :DD

2012. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem max. 10-kor menj el lefeküdni, mivel jó korán kell felkelni. Én vizet és szőlőcukrot viszek magammal, mivel az szívódik fel a leggyorsabban, serkentve az agyi működést :)
2012. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én ma 10kor fekszek le aludni mint mindig..

csináltam egy nagy fürdést..:D

reggelire meg melegszendvicset viszek mert az a kedvencem + vmi gyümölcsöt + sütit a ballagási sütimből..

nagyon csokisat nem lehet vinni mert összemaszatolja a dogalapokat :D

ha nem szoktál kávét meg energiaitalt inni ne igyál mert bepörögsz tőle!

2012. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, igazából ennyit én is tudtam, de gondolom mindenkinél más. egyébként nagyon súlyos kávéfüggő vagyok, 4óra alatt amennyi az érettségi 2-3 kávét szoktam inni. csak azt akartam tudni hogy mennyire jó ha éber vagyok, esetleg jól jön a bódultság a kávé hiányában.
2012. máj. 6. 22:20
 7/14 anonim ***** válasza:

" , eszek sok gyümölcsöt, zöldséget, turmixot"

aztán rottyintasz a gatyóba szerdán :D nemlesz elég időd berongyolni a wc-be :DDD

2012. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Feküdj le időben és reggelizz. Bakker, ez csak egy érettségi.
2012. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
én az érettségi előtt este beveszek egy fél xanaxot, hogy nyugodtan végig tudjam aludni az estét és ne pörögjön az agyam egész éjjel.Reggel egy kávé meg vmi szilárd. A vizsgán energiaital meg rágó(a folyamatos rágás köztudottan serkenti az agyműködést).Ezek plusz az izgulás jól felnyomja az adrenalin szintet, ami pl rám ilyen helyzetben igen jól hat. Aztán hadd szóljon!:)
2012. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
xanax LOL most eszembejutott a stadalax hashajtó hogy azt veszed be hogy nyugodtan aludj... :D :D:
2012. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!