Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másodikos/Tizedikes vagyok,...

Másodikos/Tizedikes vagyok, két év múlva érettségizem emelt bioszból és emelt fizikából. Úgy döntöttem már most elkezdek készülni rá, mert úgy halottam nem könnyű és érdekel is ez a két tárgy. Hol kezdjem el? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 20:42
 1/5 anonim válasza:
Tanuld meg az egyiket rendesen és csinálj előrehozott érettségit. Visszagondolva nekem is ezt kellett volna csinálnom, de mindenből jól sikerült. Szerintem a mai érettségi nehézségi szintje nagyon alacsony! Angolból szóbelin 3 pontot kell elérni ahhoz, hogy sikerüljön. Visszatérve én biológiából érettségiztem és az írásbeli része nem volt egyszerű, de meg lehetett csinálni. A szóbeli viszont nagyon egyszerű! A fizika sem nehéz és ezt olyan mondta, aki nem különösebben tanult rá!
2012. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elso: jah nagyon alacsony ha azt akarod h melegyen, nem pedig a jo jegyert halytasz, ill. szazalekert, de hasonlitsd ossze mar a regi tipusu angol erettsegit a mostanival!!! en megtettem! hol konnyebb?
2012. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

van időd bőven. Biológiából én ajánlanám a panemsulis könyvet, mert abban szinte minden benne van, követelményrendszer szerint van felépítve. Persze van egy-két olyan dolog, aminek külön utána kell nézni, de alapnak nagyon jó, főleg ha tizedikes vagy. Én is abból készültem most emeltre:)

Fizikában sajnos nem tudok segíteni, én kémiás vagyok:S

Viszont ha jól tudom, fizikából is van olyan kiadás, hogy ötösöm lesz fizikából. Én a kémia számolós részére ebből készültem, nagyon jó. Tankönyv ügyében mást kérdezz:) Bár a mozaik szerintem fizikából is jó lehet.

2012. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy se a kérdező, se a második válaszoló nem magyarból érettségizik, bár a kérdező még fog...
2012. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszolókat, kivéve a negyediket. Nagyon értelmes volt beböfögnöd ezt a használhatatlan választ, remélem jobban érzed magad tőle, hogy te nyelvészprofesszorként kioktattál minket. Egyébként látom rajtad kívül mindenki felfogta a kérdést, szóval nem fogalmazhatok olyan ramatyul és a helyesírásom sem a legrosszabb. További szép napot, rontsd máshol a levegőt...
2012. máj. 7. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!