Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bölcsészek! Ezt hogy gondoltátok?

Bölcsészek! Ezt hogy gondoltátok?

Figyelt kérdés

Szal rengeteg ismerősöm van, akik bölcsész karon vannak.

Ezzel nincs is gond, de állandóan panaszkodnak, h mert a mocsok kormány meg bla bla blanincs munkahely.

Ha ezt így tudják akkor minek mennek rá?

Gondolom itt is van olyan egyén, aki elment, tudta nagyon jól, h mi lesz aztán...

Most hétvégén egy szocpedesbe futottam bele, elsős.

Kérdezem h mi lesz?

Hát ő nem tudja...



2012. máj. 7. 06:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%

"Én megértem, csakhogy egy rossz (értsd: "nem túl ügyes") mérnök, sőt, még egy rossz szakmunkás is jobban keres, mint egy jó bölcsész. Téma lezárva."


Valóban, csak meghalsz, ha bemész a házba, amit építtetett.

2015. márc. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én egyébként tudom, mit szeretnék. Gimis koromban írtam egy cégnek, hogy mi kell egy ilyen munkahelyhez. Visszaírtak, én meg felvételiztem oda, amit tanácsoltak. A többiekről nem tudok nyilatkozni.
2015. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!