Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy ment a magyar érettségi?...

Hogy ment a magyar érettségi? Mit választottál?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 12:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

2 perccel megelőztél, én akartam! :D


én a karinthy-t választottam, szerintem jól ment, csak nem írtam a végén összefoglalást, lezárást, mert nem volt rá időm :( de amúgy sztem elég jó gondolataim voltak :D az első résznél nagyon izgultam, az nem lett olyan jó, de azért reménykedem, hogy szóbelivel még meglesz az ötös..


sok szerencsét mindenkinek a holnapi matekhoz! <3

2012. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én Aranyt választottam. Nem érzem olyan jónak, mint máskor szokott lenni.. Az első rész is kicsit nehéz volt, főleg a sorbarendezős :D De én is remélem, hogy szóbelivel meglesz az ötös *koppkopp* :)
2012. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első rész nem tetszett, sokat lehet bukni a párosításnál meg a sorrendbe rendezésnél. Viszont volt már ettől nehezebb szövegértés.

Elemzésnél pedig Aranyt választottam, őt szerettem és szerintem jól is sikerült:)


Csatlakozom, sok sikert a holnapi matekhoz:)

2012. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
én épp most szerettem volna kiirni ezt a kerdest! :D az ervelest valasztottam, de nem lett olyan jó mint altalaban szokott, talan a stressz, meg a tema se volt nekem fekvo..... az elso resze nekem jol sikerult, es en is lekopogom, hogy talan szobelivel meglesz az otos! :)
2012. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Novellára készültem, de érvelni nem akartam, mert azt mindig bebukom. Úgyhogy maradt a ballada elemzés. A balladára nem igen emlékeztem, hogy mi, de leírtam sok mindent, meg utaltam az Ágnes asszonyra, meg hogy népies és lélektani stb. Írtam 5 oldalkát:D Remélem lesz 60/50 pontom minimum. Remélem a helyesírásom nem lesz rossz :(( Azért szoktak 4-5 pontot levonni nekem, ami sok:/

A szövegértés nekem nehéz volt sajnos.

2012. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Igen a szövegértés kicsit necces volt. Ahhoz képest, hogy régen mindig úgy álltam hozzá hogy az nagyon könnyű...hát.


Én is Aranyt választottam, szerintem meglesz az 5ös bőven:D *kopkopp* :P


Sok sikert a matekhoz! :D Nekem az a mumus :D

2012. máj. 7. 12:50
 7/21 anonim ***** válasza:
szerintetek a három oldal az már olyan, hogy azt lehet 'jól értékelni', szóval, hogy nem elég rövid? nem lehet olyan probléma vele, hogy 'túl rövid'? mert nekünk a tanár mindig azt mondta, hogy kettő a minimum, az alatt nem értékeli, de az az 'általános' hogy négy oldal... ?
2012. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekünk a tanár mindig azt mondja, minimum 5 oldal és 5-ös. Hát itt nem is volt 5 oldal, csak 4,5:D
2012. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
én nem is figyeltem, hogy 4,5 oldal volt?! egyik évben emlékszem oda volt írva, hogy 'fogalmazása 3-8 oldal terjedelmű legyen' na valószínű... :DDDD
2012. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
3 oldal legalább azért legyen és nem köthetnek bele. Én 4 és felet írtam kb.
2012. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!