Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ma este már fent lesz az...

Ma este már fent lesz az www.oh. Gov.hu oldalán a mai magyar érettségi feladatlap? Javítókulcs mennyi idő múlva várható?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 13:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Csak másnap 8 órától teszik fel. Vagyis, mire megnézheted, addigra amatekon is túl vagy :P

:)

2012. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
holnap 8:00-tól várható a feladatsor és a megoldókulcs az OH oldalán
2012. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

A feladatsort itt már megtalálod, valamint a nem hivatalos megoldást is:


[link]

2012. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Jaja, azt már lestem!:) Nektek hogy sikerült?? Mit választottatok a második feladatnál?:)

Azt mondják szigorítottak, de én nekem nem tűnt fel, szerintem nagyon könnyű volt.:O Pedig nem vagyok pedál...és fura is ezt tőlem hallani..:D

2012. máj. 7. 15:08
 5/22 anonim ***** válasza:

Harmadik válaszoló vagyok. Én már pár éve leérettségiztem, most csak azért követem figyelemmel, mert a húgom van soron. :) Ő az érvelést választotta, tegnap éjszaka jött egy kosza gondolata, hogy mit írna, ha hősökkel kapcsolatos lenne a cím. Reggel azt hittem leesek a székről, amikor megláttam, hogy miről kell írni... Nem kicsit volt szerencséje. :D

Kedves Kérdező! Remélem neked is nagyon jól sikerült, és szívből kívánom, hogy a többi tárgyból is könnyedén vedd az akadályokat!

Holnap reggel szurkolok majd érted is, ha gondolod írd meg, hogyan sikerült! ;)

2012. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszi, nagyon aranyos vagy, tényleg!!

Hát annyira örültem egészen addig, amíg nem láttam az origos verziót...:( Amit a másikon írtak ott csomó olyan lett, mint nekem...erre most kiderül, hogy lehet pontot se kapok ..:/

Összehasonlítást választottam én, de én a novellaelemzés szempontjai alapján elemeztem valamennyire...pl a címét, műfaját, szereplőit, ideje, tere, elbeszélése....de aztán ki tudja, lehet jó szar lett....:////

2012. máj. 7. 17:55
 7/22 A kérdező kommentje:

Abba bízok, hogy Karinthynál pontozzák vmennyire azt, hogy tagoltan a novellaszempontok alapján összehasonlítottam a két művét...Meg terjedelembe is lett egy 3,5 oldal. Tudom nem a mennyisés számít, de én úgy éreztem, hogy sikerült mindenről írnom picit, címről, műfajról, elbeszélőről, szereplőkről, a mű teréről, idejéről...aztán, hogy mennyire tudják értékelni...:////

Nem tudom így milyen lesz a többi, ha ez ennyire "jól" sikerült. Amúgy szerintetek így elfogadható az összehasonlító elemzés, ha így csináltam???:/ Az a baj, hogy levelezős vagyok és bár minden órára bejártam, de érvelést egyszer gyakoroltunk, kétszer novellaelemzést, összehasonlítást meg soha...és hogy novellaelemzés mindig szokott lenni, hát most nem, de viszont nem verset kellett elemezni, már ez is valami...remélem elfogadható..:((((((

2012. máj. 7. 18:01
 8/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jókat írtál, több szempontból is összehasonlítottad a két művet, biztosan jól sikerült. ;)

A megoldókulcs pedig még nem hivatalos, felesleges addig aggódnod. Koncentrálj inkább a még előtted álló dolgokra, a múlton már úgysem tudsz változtatni. Te minden tőled telhetőt megtettél, hogy jól sikerüljön az érettségid, innentől kezdve nagyon sokat számít a szerencse is.

2012. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy a hivatalosba még a végén kiderül, hogy jó lesz valami, amit itt összeszedtek??

Köszi, tényleg!!

A tesódnak meg szintén kitartást és sok sikert!!:))

2012. máj. 7. 19:06
 10/22 anonim ***** válasza:

Ha megnézed a neten található nem hivatalos megoldásokat, amit szaktanárok készítettek, akkor láthatod, hogy sok mindenben nem egyeznek. Ez azért elég érdekes, hiszen ők elvileg baromira értenek hozzá...

Holnap fent lesz a hivatalos megoldókulcs, akkor már többet fogunk tudni. :)

Holnap ügyes legyél, ne aggódj a mai nap miatt.

2012. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!