Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyarérettségizők! Ti is...

Magyarérettségizők! Ti is meglepődtetek a II. rész feladatain? Vagy csak nekem volt furcsa ez az összeállítás?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
nem csak neked..:D
2012. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eléggé meglepődtem, mivel arra készültem, hogy majd novellaelemzést írok.. :D De így az érvelést választottam.
2012. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Az előző évek gyakorlatától eltért, de szerintem ettől függetlenül nem volt nehéz egyik feladat sem.
2012. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én is novellát akartam írni, de így összehasonltottam! jaj, remélem, hogy jó lett. csak ugye az a baj, h a 4 év során sosem elemeztünk novellát, csak a próbaérettségin múlt héten, réadásul ezt még össze is kellett hasonlítani! ó
2012. máj. 7. 13:46
 5/9 anonim ***** válasza:

én is meglepődtem..:D

én Aranyt választottam végül is , de a piszkozati lapra írtam mind a kettőről , aztán Aranyról több sikeredett , jó mondom , akkor marad Arany..:D

2012. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én is meglepődtem :D De én nagyon örültem neki. Én összehasonlítani akartam, de így Aranyt választottam, egyik kedvencem, és legalább nem kellett összehasonlítani. Nagyon jó volt, könnyű volt!

Legyen ilyen jó a többi tantárgyból is! :D

2012. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

[link]

a megoldás Kosztolányi volt:) mert kizárólag magyar szövegekből idézett.

2012. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
bocsi, ez nem ide:) amúgy a Tetemre hívást választottam, nem volt vészes!
2012. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nagyon meglepődtem....novellát akartam elemezni... :(

így maradt a karcolat

2012. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!