Furcsa vizsgahelyzetek?

Figyelt kérdés

Nektek mi volt a legfurcsább, ami veletek történt vizsgán?

Én a hétvégén voltam nyelvvizsgázni, és az egyik szóbeliztető elkezdett magazint olvasni miközben kérdezgetett :-O


2012. febr. 13. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Egyszer átmentem egy egyetemi vizsgán, mérnök szakon.
2012. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer olyan volt, hogy egyetemen vizsgán a tanár kiosztotta a lapokat, majd 10p múlva vette a kabátját, és elment. Egész idó alatt elvolt. Aztán vizsga vége után 10 perccel visszajött és beszedte a lapokat :D

December 23.-a volt :)

2012. febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amikor feleltem érettségin történelemből és a vizsgaelnök üldözte a legyeket a terembe :D :D annyira koncentrált a feleletre....
2012. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

végzős egyetemista lévén pár story megesett:) csak pár emlékezetes ezek közül:


- Vizsga elnök emelt biosz érettségin az előttem vizsgázót megríkatta, én röhögtem vele vizsgán

- Megírtam egyetemi tantárgyból 15 perc alatt zh-t, padtársnő megkérdezte övét is megírnám-e, megtettem... neki 5-ös nekem karó

- Vizsgán a tanár kiszemelt magának és 8 A4-es és hozzávetőleg 3 óra vizsgázás után átengedett egy 2-esel.

- Csütörtöki nap (utolsó alkalom mat2 vizsga) bementem aláírásért vizsgázni tanár kérdi tudom e, mondtam neki, hogy nem. azért húztam tételt, mákoltam... 90 tétel közül 2-t kihúztam amiről rémlett valami... megrántott, mondta pénteken van 1 alkalom mert év közben elmaradt, jöjjek vissza... tanultam hajnali 5-ig. pénteken a VB-ről kérdezett, közöltem vele hogy nem tudtam nézni mert én Matekoztam... húzatta a tételt, röhögő görcs... 90 tétel közül mind a 2 ugyanaz volt mint csütörtökön. olyan 4-esre vizsgáztam mint a szél..

2012. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
DSD(német felsőfokú nyelvvizsga nemzetiségis iskoláknak fenntartott változata) vizsgán a felkészítő tanárom és a németországi vizsgabiztos összevesztek az előttem vizsgázó lány produkcióján, aminek az egyik eredménye a 20 helyett 43 perces felkészülési idő lett, a másik pedig az, hogy mikor bementem, a levegő jeges volt a feszültségtől, a német pasi meg háttal ült a tanáromnak, arról nem is beszélve, hogy rendesen megizzasztott, mivel megvillogtatta a dialektusát, valamint elég kemény és hosszú vizsga volt... de 24-ből 20 pontot megkaptam, szóval igen jól sikerült :)
2012. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!