Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Töroből érettségizők! Mondtak...

Töroből érettségizők! Mondtak vmit a tanáraitok, hogy mit nézzetek át jobban? Esszékre gondolok

Figyelt kérdés
Nekem ez javító érettségi lesz. Amit tudtam megtanultam, még kicsit ismételet. Arra lennék kíváncsi, hogy nem mondtak esetleg vmit a tanáraitok, hogy melyik témakört nézzétek át jobban? (Ne értsétek félre, nem azt kérdezem mi lesz benne!) Főleg esszékre gondolok.
2012. máj. 7. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ami még eddig nem volt és szerintem lehet: Francia forradalom, szövetségi rendszerek kialakulása, ENSZ, Invesztitúra harcok.

Ami mindig előjön és joli joker ha megtanulod: Reformáció, Dualizmus, Kádár, Rákosi :D Meg az Árpád házi királyok de az elég tág fogalom.

2012. máj. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mi Tanárunk kb. ezeket gondolja, hogy benne lehetnek, mert régen volt már vagy...

- aranybulla

-kiegyezési törvény

-'49-es alkotmány

-Mária Terézia, II. József

- kereszténység kialakulása

- Trianon

-Bethleni konszolidáció

-ellenreformáció

-'56-os forradalom

-2.vh.

2012. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mari teri meg józsi utóbbi időben pedig volt pár.
2012. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!! :)
2012. máj. 7. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!