Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg szigorítanak idén az...

Tényleg szigorítanak idén az érettségin?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy idén már nehezítenek rajta valamit. Ti hallottatok erről valamit is?

2012. máj. 7. 15:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a magyaron ez érezhető volt...
2012. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy szerintem nem...meglepően könnyűnek tűnt számomra, örültem is..és amikor barátnőm mondta, hogy a magyar tanárral dumált, hogy szerinte mennyivel nehezebb...csak pislogtam...pedig nem vagyok kitűnő tanuló...

Többi tantárgynál miben nyilvánul meg a szigorítás szerintetek??

2012. máj. 7. 15:07
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam, tapasztaltam délelőtt.
2012. máj. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én jó pár embertől hallottam, hogy nem várt módon alakultak a feladatok és nehezebb lett. (Most érettségiző diákokat ne számítsuk, mert az nem objektív :)


Persze, lehet, hogy neked pont ez feküdt.


Amúgy az is bizonyítja, hogy eddig neten 2-féle nem hivatalos megoldást olvastam és nagyban eltért, pedig MAGYARTANÁROK oldották meg.

2012. máj. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam, hogy jövőre szigorítják és 20 helyett 25% lesz a kettes.

Majd kiderül, mi lesz.

17/L

2012. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nagyon kíváncsi vagyok mennyi lesz...Amúgy június 12.e előtt már megmondhatja a tanár a jegyeket? Vagy csak akkor tudhatjuk meg, amikor bemegyünk meglesni a feladatlapot? Jó lenne, ha előbb is tudnánk, mást nem, hogy hányas...elég nagy megnyugvás lenne...:/
2012. máj. 7. 15:14
 7/17 A kérdező kommentje:

Jaja, azt tudom..még jó, hogy nem 50% lett...hülye aki azt kitalálta...:S:D

De én a feladatokra értem, hogy azok nehezebbek..remélem nem úgy értik majd, hogy törin is kevesebbet tud segíteni az atlasz...:D

2012. máj. 7. 15:17
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy hallottam, hogy jövőre szigorítanak. Nem is baj, nagyon sok olyan diákot átengednek, akiknek én biztos nem adnám meg a kettest. Kiakasztó, amikor azt látom, hogy valaki egy mondatot se képes rendesen megfogalmazni és leírni, vagy épp két számot képtelen összeszorozni, mégis van érettségije. Oké, nem kell mindenkinek mindenből jónak lennije, de azért van egy műveltségi szint, amit mindenkinek el kellene érnie.
2012. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ötödik válaszoló vagyok.

Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval! Az osztálytársaim már most azért rinyálnak, hogy ők meg fognak bukni matek érettségin. Van kerek egy évünk még, ők már lassan 1 éve ezt mondogatják. Tehát ha a rinyálás helyett gyakorolnának rendszeresen, talán nem buknának majd meg. És sokaknak tényleg az a cél, hogy legyen meg a 20 pont, de a 25-öt már elképzelhetetlennek tartják.

De semmit sem tesznek azért, hogy jobban menjen nekik a matek.


Én örülnék neki, ha szigorítanák az érettségit, pedig én is jövőre érettségizek, tehát nekem is nehezebb lenne.

17/L

2012. máj. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát most lesek egy másik oldalt is, ahol vannak megoldások...és teljesen más van ott meg....pedig amit először lestem azokkal a megoldásokkal tudtam azonosulni...de ezekkel...így kapásból csomó pont minusz....:SSS
2012. máj. 7. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!