Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minimum hány pontot kell...

Minimum hány pontot kell elérni az irodalom érettségin ahhoz, hogy ötös legyen?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy MINIMUM hány pontot kell elérni az írásbelin ahhoz, hogy a szóbelivel együtt 100%-os szóbeli esetén meglegyen az a 80%? vagyis, hogy max hány pontot lehet veszíteni az írásbelin..


remélem értelmesen fogalmaztam.. :D


2012. máj. 7. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a szóbelivel együtt 120 pontot kell elérned, hogy 5öst kapjál, tehát összesen 30 pontot veszthetsz írásbelin.
2012. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaja, azaz 100 - 30 = 70 pontot kell elérned a 100-ból az írásbelin. De szerintem te a holnapi matek miatt izgulj inkább. :D
2012. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem is a matek miatt kéne, ha nem tudod, hogy úgy lehet kiszámolni ezt a bonyolult matematikai feladatot, hogy 150x0,8...
2012. máj. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudtam, hogy valaki megfogja említeni a hiányos matektudásomat :DDD hát igen, lehet, hogy holnap kiírok egy hasonló kérdést... mondjuk, hogy hány ponttól kettes a matek :D
2012. máj. 7. 14:15
 5/5 anonim ***** válasza:
megkíméllek ettől drágám:) 20 pontot kell elérni... :O
2012. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!