Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg, hogy kaptam...

Hogy mondjam meg, hogy kaptam matekból egy 1-est?

Figyelt kérdés

sosem voltam valami profi matekból, de eddig mindig megkaptam a 4-est. a múltkor kaptam egy 3-ast, azért is megszidott anyum. meg szobafogságot kaptam. a szobafogságot még kibírom, de a szidást és a rossz megjegyzéseket nem akarom hallgatni.

valakinek valami 5let hogy mondjam el?

ja, és 8. osztályos vagyok, ez volt életem első 1-ese. eddig még 3-asom sem volt, múltkor kaptam az elsőt. 2-esem sem volt eddig.


14L



2012. máj. 7. 17:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

ja, még annyit hogy szeretnék/kérek gyors válaszokat mert mindjárt jön haza anyum!!!

félek elmondani :'(

2012. máj. 7. 17:12
 2/13 anonim ***** válasza:

Mondd meg, hogy itt az évvége, annyi mindenre kell figyelni, holott te nagyon el vagy fáradva és mindenkinek vannak rossz napjai.

Más is kapott már egyest életében és ha erre azt mondja hogy az más, akkor mondd meg neki hogy ő se érveljen azz hogy más is ezt tesz meg azt tesz..

2012. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi a hasznos választ.

remélem majd megérti.

2012. máj. 7. 17:18
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
szerintem meg ne mond meg neki . az csak egy db 1, az senkit nem érdekel. mond meg neki hogy előfordul, miért ő talán soha nem kapott rossz jegyet???
2012. máj. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

erről még nem beszélt velem. de biztosan.

biztos úgy fogja fel, hogy ha ő kapott rossz jegyet, én ne kapjak.

majd aztán lesz menet 6 órakor, ha hazajön. apumnak is elmondja, ő is megszid, és majd mondják nekem, hogy hanyag vagyok, meg miért nem figyeltem. meg hogy meg lehet kérdezni a tanárt, ha nem értem az anyagot.

a 3-asnál is így volt.

majd megírom mi hogy volt.

2012. máj. 7. 17:33
 6/13 A kérdező kommentje:
amúgy köszi
2012. máj. 7. 17:37
 7/13 A kérdező kommentje:
anyum hamarabb hazaért, le is szidott rendesen, 2 hét szobafogság + mindennap 15 matekfeladat. meg majd nem kapok zsebpénzt.
2012. máj. 7. 17:59
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az igen. Anyád egy vadállat akit valami nagyon frusztrál, vagy csak nem jött össze neki az életben valami és rajtad tölti ki.


Bár igazság szerint nem kellett volna megmondanod neki/beírni az ellenőrzőbe és akkor nem lett volna semmi baj.

2012. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

egy rohadt egyesért?

:\\

2012. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

szegény csaj

anyád egy állat

remélem látja amit írok

azért el kéne fogadni hogy midenki nem lehet szín5ös

2012. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!