Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek, hogy ment ma az érettsé...

Kinek, hogy ment ma az érettségi? Szerintetek nehéz volt? Volt olyan feladat, amire nem számítottatok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
kib.szott viliam shakespeare. és igen bevallom én elrontottam van ilyen ez nem az én hetem lesz...
2012. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem is nehez volt... bar en Kosztolanyit huztam ala, de az elso feladatot elrontottam ,es ki tudja milyen lett az ervelesem?! :S
2012. máj. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
de ez akkor azt jelenti hogy mindki elcseszte és nem emelkednek akkorát a pontok. :D :D ezt igy kell felfogni
2012. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Egy elméleti kérdés: vajon ha valaki Shakespeare-t húzta alá, és azt írta indoklásnak, hogy csak magyar művekből válogatott a szerző (és úgy veszi, hogy Shakespeare magyar volt), kap-e érte 1 pontot? :D Az indoklás végül is helyes, nem? (Nyugi, nem ezt írtam, ezért írtam, hogy ELMÉLETI kérdés).
2012. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
aqrva. azt is elcsesztem
2012. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szerintem nem kap ugy pontot.. mert akkor ellentmond saját magának..
2012. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én tavaly érettségiztem, szerintem könnyebb volt akkor a magyar, bár az érvelés témája szerintem nagyon jó volt most
2012. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Egyetértek az utolsó hozzászólóval. Én is tavaly vizsgáztam, szerintem az könnyebb volt valamivel.

Az ideiben meglátásom szerint van pár nem egyértelmű feladat.

A második része viszont ennek volt egyszerűbb, az érvelés témája pedig valóban nagyon találóra sikeredett.

Szívesen írtam volna ebből.

2012. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én a szövegértésben 1-et vesztettem. Az elemzés szerintem jó lett, szerintem bőven meg lesz a 80% :)
2012. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Mi volt az érvelés témája ha már ennyire tetszett itt a többségnek?
2012. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!