Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek, hogy ment ma az érettsé...

Kinek, hogy ment ma az érettségi? Szerintetek nehéz volt? Volt olyan feladat, amire nem számítottatok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 20:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én érvelést választottam. A témája a heroikus életfelfogás volt. Vagyis, hogy van-e értelme meghalni 1 eszméért. Tehát a hősiességről kellett írni és 3 személyt felhozni példának.

Szerintem egész jó lett.

2012. máj. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jah és a legfontosabb, hogy véleményt vagy ellenvéleményt kellett írni, attól függően, hogy egyetértesz-e a heroikus életfelfogással, vagy sem, én egyetértettem :) Majd ezt példákkal alátámasztottam 2 oldalban, aztán írtam 1 befejezést.
2012. máj. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nem volt olyan vészes a szövegétés, de volt 1-2 beugratós kérdés, pl: lenni vagy nem lenni. Én az összehasonlítást választottam, 4 oldalt írtam, remélem meglesz a 80% :)
2012. máj. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én ma beszéltem egy magyartanárral és mondta, hogy nagyon sokan elrontották rögtön az első feladatban a sorrendet. Ugye nem a szöveg szerinti sorrendben kellett leírni a sorszámokat[ahogy a szövegben jöttek az események]. Ezt nagyon sokan elszarták :S
2012. máj. 10. 17:07
 15/16 anonim ***** válasza:

mm mi miiit mivaaan

miylen sorrend???

váá bázeg én akkora hülye vagyok képzeljétek el miket rontootam :D:D:D

a mögöttem ülővel mivel tökre nem érdekelt minket a magyar, szétröhögtük magunkat és megpróbáltuk megzavarni az érettségit amikor és annyiszor amikor és ahányszor csak lehetett

persze a fogalmazásban minda2en érveltünk, és 10 percig nem tudtunk 3 irodalmi alakot találni, ekkor eszembe jut hogy szilveszter és petőfi írta és hogy a helység kalapácsa. de az nem az hanem az apostolban volt, szóval mindketten ezt írtuk be, és a tanár ki fog akadni, egyrészt mert hülyeség, másrészt meg tuti csaltunk, + a gyerek meg engem cseszett le hogy miért mondtam hogy írja le... XDXD

2012. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

melyikötők irta hogy sékszpír magyar?, szerinted mikor volt shakespaere ((hogyírják??)) magyar ?

mert azzal hogy azt mondod hogy azért shakespeare mert csak olyan személyektől válogatott aki érdemesek arra _vagy valami ilyesmi volt a szövegbe_ vagy kosztolányit mert csak maygarb iróktól vett akkor azt mondom hogy ok. megindokoltad jár a pont.. de hogy shakespert választod és azzal indoklod hogy magyar hát azért.. nincs olyan magyartanár a Földön aki ezt értékeli.

2012. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!