Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű írásbeli érettség...

Emelt szintű írásbeli érettségire öltönyben kell menni?

Figyelt kérdés

Elég régen volt a rendes érettségim, nem emlékszem már a protokollra, ráadásul akkoriban még nem a kétszintű rendszer volt. Öltönyöm (mármint olyan ami jó is rám) nincs, úgy terveztem, hogy szóbelire elég lesz vennem, de most kissé elbizonytalanodtam.

Kezdjek el rohangálni öltöny után péntekig (német érettségi), vagy elég egy sötét nadrág, plusz bordó zakó (még az a legelegánsabb, amim van)?



2012. máj. 7. 23:15
 1/7 teleka ***** válasza:
Illik:)
2012. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem lenne baj, ha lenne. De kompromisszum lehet egy ing. Nekem régen szóltak érte, de szerintem a tudásod érdekelje őket, ne a ruhád (az extremitásoktól eltekintve).
2012. máj. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egyetemre készülsz, úgyis venned kell sötét öltönyt, fehér inget.
2012. máj. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Írásbelin nem gond, ha nincs rajtad öltöny. Na jó, lehet hogy csúnyán néz rád a felügyelő, de kit érdekel, amikor javítják, nem lesz ráírva a dolgozatodra, hogy írás közben nem volt rajtad öltöny :)
2012. máj. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor megyek shoppingolni. :)
2012. máj. 7. 23:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell, a zakó+sötét nadrág még emelt szintre is bőven elég.

Nekünk az iskolában írásbelire egyáltalán nem kell kiöltöznünk, normális utcai ruhában megyünk.

2012. máj. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tegnap a magyar emelten sokan voltak csupán fehér ingben meg sötét alkalmi nadrágban.Nem kell oda zakó. Max. szóbelinél, ott jobban "számít".
2012. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!