Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a töri írásbelim 1-es...

Ha a töri írásbelim 1-es lesz, attól mehetek szóbelire? És ha igen, és mondjuk a szóbelim jó lesz, akkor kapok érettségi bizonyítványt attól, hogy az írásbeli 1-es?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 07:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ez jutott eszembe, hogy hogyan jutott el az érettségiig, ha soha nem tanult töriből.
2012. máj. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát úgy, hogy azért órákon maradtak meg dolgok, és általánosban mindig megvoltam hármas, középsuliban még első évben 2-es voltam, másodikban 3-as, az utolsó kettőben meg már megint csak kettes. De mostanra már mindent elfelejtettem, mert pluszban nem tanultam. Általánosban még valamennyire igen, de középben már nem.
2012. máj. 13. 09:26
 13/17 A kérdező kommentje:
De megvan szerintem a kettesem érettségin, majd a szóbelivel megpróbálom kicsit feljebb húzni. Továbbtanuláshoz egyáltalán nincs szükségem a törire, ezért is sz*rtam le.
2012. máj. 13. 09:29
 14/17 anonim ***** válasza:
05-08 07:38 nagyon rosszul emlékszik. Tíz évvel ezelőtt egyáltalán nem volt írásbeli töriből, hát éve vezették be.
2012. máj. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
hÉt éve
2012. máj. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy nem volt 10 évvel ezelőtt írásbeli érettségi, de magyarból volt, és gondolom, ha akkor valami vonatkozott az írásbelikre, akkor a mostani törire is ugyan az vonatkozik!
2012. máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 lucsero válasza:
Szia ! Végül sikerült ???
2013. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!