Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni? (több lent)

Mit lehetne tenni? (több lent)

Figyelt kérdés
A helyzet: Eddig 5-ös voltam matematikából, de most kapásból 5 1-esem van, és a többi osztálytársaim is eddig 4-esek meg 5-ösök voltak és most 2-esre meg 3-ra állnak. Az osztályfőnökünk utál minket, vele az ilyesmit nem lehetne megbeszélni, a mai napon meg elkérte az ellenőrzőmet és azt mondta, hogy ír a szülőknek, de még nem adta vissza, majd holnap (tele fogja irkálni hazugságokkal) Több szülő is mondta, hogy csalódott az osztályfönökben. A szüleim nem is tudják, hogy nekem 5 egyesem van matekból, és az a szép az egészben, hogy nem a nem tanulás miatt van, hanem a tanár idióta. Szerintetek hogy mondjam el otthon, az én szüleim biztos a tanároknak hinnének, nekem nem. Kérlek Segítsetek!

2012. máj. 8. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

"A szüleim nem is tudják, hogy nekem 5 egyesem van matekból,"


Idáig olvastam...

Miért kellett addig titkolni előttük, amíg 5 egyesed nem lett?

Persze hogy most már a tanárnak hiszenk majd, ha eddig nem szóltál a fennálló problémáról...

2012. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel 1 órán kaptam 4 egyest az 5.-et meg nem tudom hogy mikor
2012. máj. 8. 17:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos utólag okos az ember.

Azon az ominózus napon, amikor egy órán kaptál 4 egyest, el kellett volna mondanod otthon. Amennyiben tantárgyi oka van az egyeseknek (pl. dolgozat, felelet) oké, az a te hibád, nincs miről beszélni. Viszont én már olyannal is találkoztam, hogy valaki beszélt órán és ezért kapott egyest stb. Ez viszont nem fair, csak lerontja az átlagát. Az ilyen esetekre találták ki a szaktanárit.

Akkor kellett volna elmondani a szüleidnek a 4 egyest, s ha az utóbbiról van szó, beszélni az igazgatóval.


Most már viszont nem tudsz mit csinálni, hülyeség volt halogatni. A szüleid nyilván nem fogják elhinni minden szavadat, hiszen titkoltad a jegyeidet.



Ami még segíthet rajtatok, ha összefogtok és beszéltek az igazgatóval, hogy milyen probléma lépett fel az osztályotokban és hogy mit lehetne tenni.

2012. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!