Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyet lehet érettségin?

Ilyet lehet érettségin?

Figyelt kérdés
Szóval arra gondoltam, hogy az ott kapott piszkozat lapra ráírom a megoldásaimat, amit hazahozok és ha kiadták a megoldókulcsot akkor simán le tudom ellenőrizni és nem kell emlékezetből találgatom, hogy ide meg oda vajon mit írtam. Szerintetek ilyet lehet? Vagy a piszkozat lapot mindenképpen le kell adni?
2012. máj. 8. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes leadni, a mellék gondolatok is érhetnek pontokat.
2012. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bírd már ki amíg kijavítják....
2012. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem azért, de a piszkozat lapot bekérik. nem lehet hazahozni (feladatlapon fel kell tüntetni hány piszkozat lapod van). meg azt beadás előtt át kell húzni keresztbe (vagyis az ottani eredményeket nem nézik).
2012. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
így igaz, a piszkozati lapra az írsz amit akarsz, azt senki nem fogja megnézni. Ha a jó info volt rajt, az ciki, mivel azt nem javítják ki. csak a tisztázati lapot.
2012. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én örülök, hogy egy hónapig nem kell foglalkoznom vele. Itt sírnék napokig, hogy milyen hülye vagyok. Amúgy nem engedik meg. Legalábbis nálunk. Bár tegnap páran gyorsan zsepire lejegyezték a dolgokat, aztán ennyi.
2012. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!