Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Matematika...

Mit gondoltok a Matematika érettségin elég volt a 45 perc az első résznél nektek?

Figyelt kérdés
De am az egész érettségiről Írhattok hogy ti hogy éltétek túl:D

2012. máj. 8. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem elég volt bőven. A második rész meg... nem tetszett :D:S
2012. máj. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

matek az I. résznél minden feladathoz írtam valamit kb 21 pontot szereztem. a II. résznél 33-at a 18 as nélkül ott is számítok 1-2 pontra (annak még nem láttam a megoldást). az idő mindig kevés, de most egyszerűen kolibriszárnyakon haladt, úgyhogy sok helyen figyelmetlenségből tévedtem, pl a négy oldalú gúla nálam tetraéder lett, na ott ugrott pár pont. no meg az a szórás, azt a részt ugrottam is, (bár a függvénytáblában megtaláltam a képletet, de mivel még csak érintőleg sem hallottam róla így hagytam). Magyar is remélem lesz 3 ott volt elég idő, sőt még sok is, háromszor olvastam át a 3 kis oldalkámat :)

sok sikert a továbbiakban mindenkinek

am hímnemben vagyok

2012. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első résszel már 20kor végeztem, igaz 3 faladatot nem tudtam. A maradék időt azzal töltöttem, hogy azokat próbálgattam több, de inkább kevesebb sikerrel.


A második rész szerintem nehéz volt. Egyedül az olimpiásat és a 18.ast tudtam 100%osra, a szórás és a 16. b, c szivatós volt, azokat el is rontottam.

2012. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lemaradt hogy én lány vagyok, és egy kalappal a többihez!
2012. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fejben 1 perc alatt megoldottam (jól), a második részhez 2 perc kellett, itt egy kicsit elidőztem.
2012. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az 1. részt kb. fél óra alatt megcsináltam és egész jó lett, 1 vagy 2 pontot vesztettem. A 2. rész az csúnya volt nagyon, az olimpiás lett hibátlan, a többiben részpontszámokban reménykedem. Na, nem megy nekem ez a matek.

Sok sikert mindenkinek a holnapi törihez! :)

L

2012. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én nem vagyok vm matekzseni,nem is matekoztam sulin kivül soha, a korábbi tesztek sem mentek vm fényesen..

De ma.. csoda történt :)

első részt 20 perc alatt megoldottam, és ha minden igaz akkor csak 1 pontot vesztettem az igaz-hamisnál.

második részben a feladatok nekem testhezállóak voltak, de figyelmetlenségből ott is úsztak a pontok. összesen 81 pontot számoltam,de ez a legrosszabb eshetőség,erre részpontok még jöhetnek :)

19L

2012. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én láttam valakit, aki 8:19-kor már ott unatkozott a kész első rész felett.
2012. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!