Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Katona lehet valaki enyhe...

Katona lehet valaki enyhe színtévesztéssel?

Figyelt kérdés
Van B jogsím, de más jogsit nem tudnám megszerezni szerintem. Egyébbként kizáró ok. (tényleg minimális, arra jó, hogy cseszegessenek)

2012. máj. 8. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem lehet. ELVILEG.
2012. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha elvileg, akkor az épp elég, mivel nem lehet hivatásom, amikor tudom, hogy jó lennék benne. Nagy hülye volt, aki kitalálta ezt a színtévesztős dolgokat. Azért nem a pirost keverem a zölddel, hanem 10 tesztábrából egyfélénél kell "gondolkodni". Végülis nyugodtan lehetnék színvak is. Rosszul vagyok azoktól a képektől, amik mutatják, hogy hogyan láthat egy színtévesztő.
2012. máj. 8. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:
De tényleg ne keseredj el...
2012. máj. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyi szakmától esik így el az ember, mert valaki színtévesztő, vagy nem, mértékkel nem foglalkoznak. Azért mondom, hogy színvak is nyugodtan lehetnék papíron.
2012. máj. 10. 22:59
 5/7 anonim válasza:
Lehet ... én enyhe zöld színtévesztő vagyok és lövész vagyok , sok gyakorlás a táblákkal látástréning stb. és minden világos lesz ,vagy inkább színes ×D de egyébként téll baromság az enyhe tévesztőket ezzel szopatni vagy még a közepest , jó oké aki 2 színt téveszt nagyon az ne legyen ez meg az de a többi miért ne .az a baj ,hogy ezekkel a különbségekkel csak kevés helyen foglalkoznak .
2012. jún. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nekem is állítólag a zöldel vannak gondok, érdekes. Bizonyos zöld kombinálva 50 képből 2-t rontok, ha szerencsém van, akkor ugyanaz a kiadás, és 100% :)Most már mikroszkópszerűségbe kell nézni, ahol látsz egy kört, középen elválasztva. Két részt egy színűvé kell alakítani...na ott kiderül mindig. Még mindig van olyan aki színvaksággal keveri, de jobb esetben azt hiszi, hogy felcserélve látod a színeket, vagy nagyon fakón. Ez nem igaz. Mindig kiakadok azokon a képeken, amin demonstrálják, hogy hogyan lát egy színtévesztő. Elméletileg ugyanolyannak kellene látnom. Edzés nem befolyáol semmit, bár szemészeknek nem kell hinni, szemtornával egy dioptriás bal szemem hibátlan lett, pedig felnőtt vagyok. Mi van akkor, ha mi látunk jól és a többi hülye? :D
2012. jún. 11. 19:11
 7/7 anonim válasza:
én úgy vettem észre ,hogy még régi cuccot használnak .. tehát azok a képek megtalálhatók neten , am a szem vizsgálat úgy néz ki ,hogy behívnak , leülsz az asztal mellé és 4 kép van előre kikészítve és az a jó ,hogy ezt utoljára fogják kérdezni úgy ,hogy van idő bőven ki agyalni mik is vannak rajta ha esetleg elsőre nem jön be ×D
2012. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!