Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 9. -ben lehet előrehozott...

9. -ben lehet előrehozott érettséhi vizsgát tenni? Földrajz

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdése, hogy ha teszek egy osztályozó vizsgát a 10.-es anyagból akkor csinálhatok-e egy emeltszintű érettségit földrajzból. (Az emeltre való felkészülés nem probléma, idén /8.-ban/ is írtam egy 73%-os próba emeltet. Előre is köszönöm a válaszotokat! Á

2012. máj. 8. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a 10.-esből kéne, hanem 11+12 is, ha van akkor a 13.-asból is
2012. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a földrajz két éves tárgy nem? 11.-12.-ben ha nem tanítják akkor is? Amúgy lehetséges lenne?
2012. máj. 8. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de ha most kezdesz hozzá, akkor már csak az őszi érettségire jelentkezhetsz. De kár ezzel kapkodni, főleg az emelt szinttel. Tegyél először középszintűt, utána emeltet, akkor nagyobb választási lehetőséged lesz.
2012. máj. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De mint írtam 73%-os lett egy próba emelt írásbeli és tényleg nagyon jó vagyok belőle;) Maximum a szóbelivel ronthatnám le, de 37% alá matematikailag is lehetetlen lenne:P
2012. máj. 9. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges lenne, de miért sietsz ennyire vele?

Szerintem, még ráérsz, akár 10 végén is, akkor osztályozó vizsga sem kéne, mivel valóban két éves tantárgy.

Sok sikert! Majd írd meg, hogyan döntöttél!:)

16/L

2012. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!