Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elfogadják a "piszkozati"...

Elfogadják a "piszkozati" lapot tisztázatként, ha én annak írtam?

Figyelt kérdés
Piszkozati lapnak neveztt papírra írtam a megoldásaimat az érettségin. DE ráírtam mindent, dátum, név, meg ilyenek, és azt is nagy betűkkel, hogy tisztázati lap. A dolgozat elején is beírtam, hogy az egy tisztázati lap. A tanár rábólintott, hogy jó így. Ma meg a másik tanár azt mondta, hogy nem jó... most akkor el fogják fogadni, vagy nem?

2012. máj. 8. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne fogadnák el? A piszkozati lapot át kell húzni, mielőtt beadod, gondolom te nem húztad át. Szóval ha ráírtad hogy tisztázati és a feladatlap elejére is odaírtad, akkor elfogadják.
2012. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, el fogják fogadni. A tisztázati meg a piszkozati lap, maga a lap ugyanaz. A különbség hogy a piszkozatot nem veszik figyelembe és azt át kell húzni amikor leadod.
2012. máj. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most megnyugodtam kicsit :)

Csak azért ijedtem meg, mert ma meg átmásoltatta velem egy másik tanár a tisztázatira azt, amit a piszkozatira írtam. És így láttam, hogy a piszkozati és a tisztázati lap annyiban különbözik, hogy a tisztázatin van 3 nyomtatott vonal a névnek és a dátumnak...

2012. máj. 8. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs különbség a tisztázati és piszkozati lap között. Mindkettőn rajta van az iskola bélyegzője meg a dátum, a többit mindenki úgy tölti, ahogy akarja. Felírod hogy tisztázati és ami azon van azt nézik. Amit piszkozatnak írtál azt nem nézik (de azt át is húzatják). Ha nálatok eltér a két lap, akkor joggal kérhette, hogy írd át arra a lapra amit figyelembe vesznek.
2012. máj. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!