Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap megyek angol emelt...

Holnap megyek angol emelt érettségire ( előrehozott ). Javaslatok?

Figyelt kérdés
Eléggé be vagyok parázva ez lesz az első érettségim, és semmit nem tudok, hogy mi hogyan van ugyanis az osztályfőnököm ellenezte ezt az egészet és nem is nagyon segített. Lenne pár kérdésem, ha segítenétek ? Mit vihetek be a terembe, szótár, kaja üdítő ? A táskámat kint kell hagyni vagy most azzal mi van ? A telefonomat hova rakjam, mikor bemegyek a terembe ott le kell adni ? Ha előbb befejeztem egy feladatsort, akkor csendben üldögéljek ? Köszi !

2012. máj. 9. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tavaly voltam emelt angolon. Nem mindenre emlékszem már, de:

vihetsz be mindent, szótárat, enni-inni, szőlőcukor, csoki, akármi. Nekünk a táskákat egy helyre az egyik sarokba kellett tennünk, a telefont azt nem tudom. :) Én csendben üldögéltem, átnézegettem, mikor kicsit előbb végeztem. De nyugi, biztos mindent el fognak ott mondani, ezekről is, meg a vizsga menetéről is.

Sok sikert! :)


19/L

2012. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :-)
2012. máj. 9. 16:10
 3/4 SNetti válasza:
Én is oda megyek holnap, úgy hogy sok sikert nekünk!!:)Esetleg annyit elárulsz honnan írsz?
2012. máj. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Győr ! :-)
2012. máj. 9. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!