Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az tényl igaz h a B kat...

Az tényl igaz h a B kat jogosítványból eltörölték a rutint és ez által kevesebbe kerül a B kat jogosítvány megszerzése? Ha igen ak mennyi?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Konkrét tényeket nem tudok, mert már régen vizsgáztam, de ha el is törlik a külön rutinvizsgát, az anyagát minden bizonnyal beépítik a forgalmi vizsgába az árával együtt.
2012. máj. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy rutinból külön nem kell vizsgázni, de a 10 órát le kell vezetni (és/vagy ki kell fizetni) a rutinpályán. Viszont a forgalmi vizsga összetettebb és drágább, így a valóságban nem, vagy alig olcsóbb, max párezer Ft. A legnagyobb részt amúgyis a vezetés teszi ki, nem a vizsgadíjak.
2012. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
na nekem asszem 2 éve még 7000Ft volt a rutin vizsgadíj... es 10-15 korul volt a forgalmi... tuti h hazzatettek ezeket az osszegeket valamihez, nem hinnem h most olcsobb lenne a jogsit megszerezni!
2012. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tavaly még 9 óra kötelező rutin és 21 óra kötelező forgalmi volt. a vizsgadíj a forgalminál akkor volt 11ezer.

idén nem 30 a kötelező óra,hanem 50. (1 óra nekem tavaly volt 2800-). lehet számolgatni, szerintem nem,hogy nem olcsóbb,de még drágább is

2012. máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!