Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Eltört a személyim és külföldö...

Eltört a személyim és külföldön élek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Külföldön élek magyar állampolgár vagyok és Jogosítványomhoz kell személyim mit tegyek és milyen hamar lesz meg?

2012. ápr. 18. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Külföldön nem csinálnak személyit csak útlvelet tudsz intézni. Az elég lassú, mondjuk biztos függ országtól is de nekem 1 hónap alatt lett kész.
2012. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ausztria de csak akkor útlevelet tudok csináltatni személyit nem lehet?
2012. ápr. 18. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Ausztria egy olyan távoli, egzotikus ország, ahonnan nem tudsz hazajönni csináltatni egy újat?
2012. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül az a gond, hogy haza kell menni, hanem az, hogy kérnek magyar lakcímet és ha valaki külföldön él, akkor nem biztos, hogy van neki.

Nekem nem sikerült elintéznem, bár lehet, hogy nem kellett volna becsületesen bevallanom, hogy külföldön élek, csak bediktálni szüleim lakcímét..

2012. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az előzőnek nem olyan hülye mint az elölte való amúgy sikerült meg csináltatnom kiderült amikor még Magyarországon kolis voltam nem jelentkeztem ki és arra lakcímre megcsinálták amúgy ha nem lett volna nem adták volna ki
2012. ápr. 26. 17:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült!
2012. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!