Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni, hogy...

Tudnátok segíteni, hogy hogyan vagy milyen módszerrel tanulhatnék jól, hogy ne legyek egy lusta senkiházi utcasöprögető?

Figyelt kérdés
8-ban nagyon jól tanultam és az átlagom is 4,5 fölött volt, de most már lusta vagyok a tanuláshoz.

2012. máj. 10. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Addig nem fogsz jól tanulni, amíg rá nem jösz, hogy magadnak tanulsz és tényleg fontos.

Én is marhára leszart a tanulást, 11-12.ben meg nagyon belehúztam, mert tudtam hogy már számít.

Meg próbálj meg mindenben érdekeset találni, valami csak van benne.:)

2012. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy célt, és azért tanulj. Azért persze mindennel foglalkozz, de pl ha biológus akarsz lenni, akkor töriből azért legyen meg egy erős hármas, azt jó napot.

Egyébként azt tudom ajánlani, hogy ne tanulj. Én is ilyen vagyok. Negyed óra tanulás után már plafonon mászkálok. Inkább úgy tanulok, hogy közben valamiképp érintkezzek az anyaggal, de nem konkrétan magolok. Mondjuk az is igaz, hogy nekem lyan "matekos" agyam van. Szóval a reál tárgyak szinte nulla tanulással mennek, csak az az átkozott töri, meg földrajz ne lenne.

2012. máj. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is inkább a reál tantárgyakat szeretem, de a földrajz és a számítás technika is nagyon megy nekem :)
2012. máj. 10. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!