Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most miért kell azon fennakadn...

Most miért kell azon fennakadni hogy valakinek három napig az érettségi miatt ki kellett öltözni?

Figyelt kérdés

Valakinek ez az életben a legnagyobb problémája? Meg hogy három napig magassarkú ki mondta hogy abban kell menni könyörgöm? Szerintem az ilyennek érettségin sincs semmi helyen,pláne nem felsőoktatásban!

Vélemények? (alább volt két hasonló kérdés is)


2012. máj. 10. 14:54
 1/5 A kérdező kommentje:
A kedves kérdező esetleg valami ringyóképzőbe jár,ahol boldog-boldogtalan már a WC-ig sem képes 20 centis tipegő nélkül elmenni???
2012. máj. 10. 15:00
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
a kérdező kérdezi a kérdezőt :S
2012. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Zavarunk? Vagy jól elvitatkozol magaddal?:D
2012. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én anno úgy voltam vele, hogy írásbeli első napján szépen kiöltözve mentem, aztán rájöttem, hogy felesleges volt a nagy felhajtás és a többi napon kicsit lazábbra vettem a figurát. Egyedül a szóbelire húztam vissza magamra az elegánsabb fazont.
2012. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én igyekeztem a lehető legkényelmesebb, ámde ünneplős ruhát előszedni, és ilyen fekete balettcipő félét húztam fel, de még az is nyomta a lábam, így mikot beültem, ledobtam a cípőt magamról :)

Amúgy semmi bajom nem volt vele, hogy kicsit jobban ki kell öltözni, mint egy átlagos napon. Csak meg kell neki adni a módját, ha már érettségi. Meg nekem tetszett is :)

2012. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!