Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Keddi biosz érettségire miket...

Keddi biosz érettségire miket néztek érettségire, mi várható?

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én átnézem a tavalyi, és tavalyelőtti feladatsorokat, megoldom azokat. Aztán tételeket mondok fel, és a tankönyvből, meg a jegyzeteimből még tanulok. Hát én a sejtosztódást, meg ökológiát, ugyanis ökológia minden évben van, pedig utálom. Aztán az élőlények rendszerezését, mert az is szokott lenni. Hát röviden ennyit. De amúgy mindent átnézek, nem akarom a véletlenre bízni.
2012. máj. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindent nézz át, amire én számítok: növénytan, állattan, biokémia, 2 embertan, genetika, ökológia, talán etológia.

Amit én személy szerint hiányolok az előző évek feladatsoraiban az az emberi szaporodás. Nem tartanék kizártnak egy szaporodás esszét.

2012. máj. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van egy összefoglaló kötetem, most azt még egyszer átlapozom (tegnap már elkezdtem). Illetőleg összeírtam 14 viszonylag kisebb témát, azokat amelyek 1. annyira nem mennek 2. általában elő szoktak fordulni, ilyen pl az idegrendszer, érzékelés, növények egy része. Minden nap kihúzok egy cetlit és ami rá van írva, azt tanulom. Ez 5 témát jelent (tegnap kezdtem), viszont azért jó, mert nem nekem kell kiválasztani, hogy melyik témát tanuljam még, hanem a véletlenre bízom rá, így nem lesz lelkiismeret furdalásom, hogy talán nem ezt, hanem azt kellett volna választani.

Egyébként azt mondta a külön tanárom, hogy lassan lehet számítani keringésre, szívre, memrt az még nem volt. Lehet idén lesz :)

2012. máj. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
genetika feladat biztosan lesz, mert az kb minden évben van és legutóbb ősszel nem volt
2012. máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nézzétek meg a 2. kommentet. Kösz az elismerést :D
2012. máj. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!