Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Töri emelt szóbelire ti...

Töri emelt szóbelire ti hogy/miből készültök?

Figyelt kérdés

2012. máj. 12. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
megvan a lista, és azokat nézem. 30 tétel, de 1 tételt 2-3-ra is le lehet bontani, nem nehéz de elég sok.
2012. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azóta már láttam én is xD Holnap el is kezdem
2012. máj. 13. 22:34
 3/6 anonim ***** válasza:
ma veszem a lovagi eszményt, szerzetesrendeket és a skolasztikát:D
2012. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én napi 2-3 órát taulok. Te mennyit?
2012. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig még nem sokat, még nem jöttem bele. De 12-ig úgyis megtanulom. Csak attól parázok, hogy olvastam olyat, hogy úgy érezte vki hogy tök jól sikerült a szóbelije, mosolyogtak rá meg minden, erre másnap kijött hogy 50% :S Azért remélem nem így működik.. Mondjuk nekem a sulimba lesz a szóbeli, azért ott remélem normális vizsgabizottság lesz mégha saját tanár ugye nem is lehet aki felfelé kerekít (jobb esetbe), de mégse egy 35 éves akárki megy be eléjük, aki most jött rá, hogy kell neki az érettségi
2012. máj. 16. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:
ha jól elmondod akkor nem fognak lepontozni ne aggódj... valószínű h aki "mosolgyott és azt hitte h tök jól ment", félre értett valamit és hülyeségeket beszélt... Ilyenekkel nem kell foglalkozni, becsületesen kell készülni. Én inkább attól félek h nem fogom tudni véggi venni, hisz ha megnézed 1-1- témakör az nem tétel, hanem TÉMAKÖR és egy témakört le lehet bontani 3-4 (!!!) tételre...én ink attól félek kihagyok vmi fontosat...
2012. máj. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!