Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem vagyok késve még?

Szerintetek nem vagyok késve még?

Figyelt kérdés
Államvizsgáról van szó. Június 18-án lesz. Van 38tételem, ami olyan 6-7 oldalas átlagban. Foglalkozom vele már 3hete (olvasgatom) tudogatok már olyan 18at belőle..Olyan nagyon keményen még nem tanultam..

2012. máj. 13. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyeséget miért kell kérdezni? Azt sem tudjuk milyen szakra jársz? Milyen könnyen tanulsz? Milyen szintű előzetes ismereteid vannak? Különben meg ha 3 hete tanulsz, akkor ekkora mennyiséget már régen tudnod kellene!!
2012. máj. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Turizmus vendéglátáson tanulok. Aránylag könnyen tanulok.De mint írtam olvasgattam eddig, na meg nem tudtam 8-10órákat tanulni melo miatt..
2012. máj. 13. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!