Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » El vagyok vele késve? Kukis...

El vagyok vele késve? Kukis kérdés! (bovebben lent)

Figyelt kérdés
mi Angliaban élunk és van egy 21 hónapos kisfiunk, most kezdtem el olvasgatni fórumokat és megdobbenve láttam hogy Magyarországon azt tanacsolják az anyukáknak hogy már pici korban kezdjék el felhúzni a bort a kisfiúk kukiján,nekem itt sem az orvos sem a vedono nem mondta soha.kérdeztem az itteni ismeroseimet akiknek szinten van kisfiuk és ok is azt mondták hogy nekik sem mondta senki.ma elvittem a kicsit az orvoshoz és azt mondta nem kell azt olyan korán elkezdeni és nyugodtan elkezdhetem most, nem vagyok elkésve! nektek mi a véleményetek errol?
2012. ápr. 27. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi 2 hónapos korától húzogatjuk gyerekorvos tanácsára (egyébként meg is mutatta hogy kell, és meg is nézte hogy csinálom), nagy óvatosan csak éppen addig míg engedi a bőr, a fiam most 15 hónapos, majdnem teljesen hátra jön neki, soha nem repedt fel, nem volt rajt sérülés.

Nem tudom nagyon sok anyukától hallom, hogy nem javasolják korán és később meg vannak gondok vele, a mi dokink körzetében nagyon ritka a letapad kuki.

Szerintem nem árt, inkább mint később műteni kelljen, vagy felszakítsa neki a doki.

2012. ápr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez olyan kérdés, amit Mo.-n is vitatnak az orvosok, úgyhogy ne aggódj, otthon sem huzogatja mindenki. :)

Én is külföldön élek, nekem sem mondták, nekem mondjuk anyósomék mondták, és húzogattam, eddig még talán egy minimálisat ha jött feljebb, mondjuk még csak 13 hónapos.

2012. ápr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még az orvosok sem értenek egyet abban, hogy mikor kell a kisfiúk kukiján felhúzni a bőrt. Szerintem a Ti orvosotokra hallgass.
2012. ápr. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!