Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez csak egy példa! Tegyük...

Ez csak egy példa! Tegyük fel,12. -es vagyok és megbuktam 3érettségi tantárgyból, ha maradék kettőből elmegyek érettségizni, az sikerül. Megyek év ismétlésre és akkor amiből átmentem érettségin abból nem kell bejárnom órára?

Figyelt kérdés
és év végén marad 3 érettségi tantárgyam?

2012. máj. 14. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 3 tantárgyból buksz nem engednek értettségire évismétlés.
2012. máj. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor csak kettőből buktam:D
2012. máj. 14. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor osztályozó vizsga vizsga, és ha átmész, érettségi, ha valamelyiken nem, akkor évismétlés.

Bejárnod arra kell, amiből megbuktál, akkor is, ha érettségiztél belőle, mert ugye azt a tárgyat úgymond nem teljesítetted. De amelyiken átmentél, és az érettségi is sikerül,, akkor gondolom nem kell, legalábbis előrehozott érettséginél nem kell, ez meg ugyan az a helyzet. De ezt asszem az igazgatóval kell megbeszélni, már pedig ha kettessel épp hogy átmész osztályozóvizsgán, lehet hogy kötelezni fog a bejárásra. Bár ebben az esetben, sajna azt nem tudom, hogy évismétlésnél minden tárgyból újraíródnak e jegyek, vagy amiből nem buktál meg, arra csak be kell e járni.

De igazából ez ott bukik meg, hogyha osztályozóvizsga nem sikerül, egyrészt hogy sikerülne az érettségi?

2012. máj. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*De most esett le, hogyha megbuksz, pótvizsgán is, akkor nem érettségizhetsz, asszem..

(És egyébként véletlen írtam osztályozó vizsgát, pótvizsgára gondoltam. Csak nem azon járt épp az eszem.)

2012. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!