Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanulsz ma még a holnapi...

Tanulsz ma még a holnapi biológia érettségire?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem, mert már 6 éve leérettségiztem :D
2012. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
vagyis na. 7 :D sorry
2012. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tesóm is holnap megy, hallom hogy tvzik a másik szobában!:) Szval ő nem tanul...
2012. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szia énigen és most totálisan ugy érzem hogy semmit sem tudok pedig hónapok óta nem telt el úgy nap h legalább 2-3 óra hosszát ne foglalkzotam vonla biosszal ááá teljseen be vagyok parázva :/ te?
2012. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én igen!!!!! és nagyon félek :(
2012. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kéne, de nem, már úgy is mindegy. xD

Az esélytelenek nyugalmával megyek holnap.

2012. máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
x/ mint állat... (muszáj, mert eddig nem tettem :D)
2012. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az utóbbi 4 napban végigolvastam az egész bioszkönyvet. Sajnos az etológia, ökológia, evolúcióbiológia tudásom nem túl fényes, bár azért tudom nagyjából. A többi témakört szinte 100%osan tudom (talán genetikát majd elcseszem mert nem igen gyakoroltam). Én emelt szintre megyek. De még reggel átfutom az etológia, ökológia részt... Meg még 1-2 kisebb részletet amit nem bírok megjegyezni (vitaminok, nem allélikus génkölcsönhatások).
2012. máj. 14. 20:01
 9/13 anonim ***** válasza:

ilyen pedálgépek (ne sértődj meg, te csinálod jól, tök érthető, hogy nem akarsz éhen halni) mellett hogy legyen önbizalmam?! xS

Én leginkább a biokémiától és az evolúciós részektől fosok... az ökológia sem erős pontom, de az első kettő, húúúú, reggel nekem is korábban kéne kelni... jaj, meg a populációgenetika is elég ködös xS

2012. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A populációgenetikához semmilyen tudás nem kell, csak kicsi gondolkodással kell számolni :D


Egyébként jó lenne ha pedálgép lennék.. Sajnos én is elég lazára vettem az utóbbi időben, és nem fordítottam ezekre a részekre elég időt. Remélem azért a 80% meglesz :D

2012. máj. 14. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!