Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy álltok az emelt biosz...

Hogy álltok az emelt biosz érettségire való felkészülésben?

Figyelt kérdés
Kinek hány százalék a cél és hova szeretne menni? Én most kezdtem el nemrég részletesebben átnézni a dolgokat... Mennyit tanultok rá?

2012. máj. 4. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Minél többet tanulok, annál jobban azt érzem, hogy alig tudok vmit :( legalább egy 80 % lenne a cél, az orvosira jelentkeztem.
2012. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És Te kérdező? :)
2012. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81% amivel már biztosan bekerülnék szóval ez a cél:) gyógyszerészre jelentkeztem
2012. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nekem élelmiszermérnöki lenne a cél. 70%nak már nagyon tudnék örülni. most megpróbálok minél többet tanulni, de még rengeteg ismételni való van hátra :S remélem sikerül mindent átnéznem...
2012. máj. 5. 00:48
 5/14 anonim ***** válasza:

Én erdőmérnökire jelentkeztem,remélhetőleg 80 fölött lesz.

Én külön nem álltam neki,hogy most akkor tanulok bioszt,de órára mindig készültem,és a tanárunk nagyon szigorú,minden érettségit megcsináltatott velünk,sőt,még OKTV feladatsorokat is,órán is,és aki nem tudta egyből a választ a kérdésre,annak papolt kb. 5 percet,hogy az egyetemen majd 1000x ennyit kell tanulni mint itt,szóval én akarva-akaratlanul is rengeteget készültem rá,próbaérettségim 93% lett,szóval annyira nem félek tőle.

Biosz érettségi előtt még van 4 nap,akkor fogom részletesebben átnézni,most inkább a matek és a humán tárgyak vannak előtérben(magyartól rettegek).

2012. máj. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 PetFen ***** válasza:

október óta készülők rá..előkészítőre jártam szombatonként ..80% -nak már nagyon örülnék,de cél a 90% :)

napi 2-3 órát foglalkoztam vele ..

amúgy fogorvosira jelentkeztem ...

2012. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Íííjjj, nem jól... heti 1x 3 órás Treff előkészítőre jártam októbertől áprilisig, ahol sok feladatot oldottunk, és minden héten 2-3 órát olvasgattam is az anyagot, szóval ragadt rám valami. De magamtól soha nem tanultam koncepciózusan, ezért az eddigi próbáim csak 75% körül sikerültek. :(

Most az a tervem, hogy ha túl leszek a magyar-matek-töri háromságon (angolból már van érettségim), akkor a köv. 4x 24 órában napkeltétől napnyugtáig megállás nélkül olvasom az anyagot, aztán Fortuna kegyeibe ajánlom magam. xS

Januárig a SOTE GYTK volt a cél, de akkortájt rájöttem, hogy rohadtul nincs hozzá kedvem, ezért átnyergeltem a gyógypedagógiára.

Tétje ezért nincs nagy (opcionálisan lehet vinni biosz eredményt), de virtusból szeretném, ha jól sikerülne. :D A kémiával is ugyanez a helyzet, de abból csak közepet csinálok, ami nem egy nagy ügy.

2012. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Molekuláris bionikára jelentkeztem, ahova négyszeres a túljelentkezés, szóval elég jóra kéne megírnom. Mivel a matek úgy néz ki jó lett ( kb. 98-99% ), ezért egy 70-75%-ot el szeretnék érni, de természetesen a százat célzom. :D Egész évben szinte csak erre készültem, a legapróbb részletekbe menően, mert olyasmiken is lovagolhatnak egy emelt érettségin, amiken csak amúgy csak átfutnék, hogy ez úgyse lényeges információ.
2012. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

húha, én most nagyon szégyellem magam, mert lázas tanulás helyett kockultam egész nap xS

Ahhoz képest, hogy intenzív bioszozást terveztem a hétre, eléggé máshogy alakultak a dolgok :( De sebaj, az én világom nem dől össze, ha nem sikerül jól. :)

2012. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
cél a 95%, de egy 70 %-al is kényelmesen felvesznek. orvisira megyek
2012. máj. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!