Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a Debreceni Egyetem-...

Milyen a Debreceni Egyetem- EK- Egészségügyi szervező szak?

Figyelt kérdés

Megéri ezt tanulni? Ezen belül melyik szakirányt érdemes választani? Nehéz itt a matek, infó? Olvastam, hogy itt gazdaságtan is van. Nem rendelkezem nagy infó tudással és gazdasági ismeretek sem voltak a gimiben...hátrányban leszek így??

Valaki, aki tud róla valamit válaszoljon, fontos!!!

Köszönöm előre is! :)



2012. máj. 15. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a SE- eü szervezőre jelentkeztem, én se vagyok nagy infos, se matekos, de nem ezek az alapozó tárgyak, szal túl lehet élni.
2012. máj. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és szereted? nem bántad meg, hogy oda mentél?
2012. máj. 17. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pont ott tanulok amit kérdeztél, 3. éves leszek szeptembertől:)


- Szerintem megéri, hisz egyre több turizmusos és kórházas ember szükséges. Virágzik a szálloda,a fittness-wellness.

- Nyíregyen (oda van kirendelve az EK kar Debrecenből) 2 szakirányt lehet választani : turizmus (ezen vagyok én, ez szállodás) és ügyvitel( ez a kórházas)

- Matekból két fajta van : van egy Matek I,II, -ami nekem nehéz volt mert matek érettségim 2-es lett,tehát nem vagyok lángész,de a puskázás sima ügy.Aztán ha Matek I.,II. megvan, akkor Biometria I.,II.,III. Most jön nekem a harmadik. Az első megérhető,de puskázható is, a másodiknál már elég sokat kell teperni,hogy meglegyen a 2-es.

- Gazdaságtan..most ez gonosz lesz,és úgy állítom be a sulit mintha nem tanítanának, de a gazdaságtan tanárunk egy pcsfej..engedi hogy puskázz,előtte,az asztalon,de utána olyan jegyet ad,amilyen akar..de amúgy nem nehéz szerintem, inkább csak magolós,ha olyan tanár van aki nem enged puskázni ,mert az anyag elég sok.


Hidd el, nem leszel hátrányba, ha nincsen nagy tudásod semmiből , én is így indultam neki..és nem vagyok olyan rossz ;)


Egyéb kérdés, ha még van és nem későn írok neked, az jöhet privibe, szívesen segítek:)

2012. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!