Mit gondoltok a Miskolci egyetem? ( igazgatás szervezi szak, egészségügyi szervező)

Figyelt kérdés
Miket hallolatok róla? Ha ide jártatok mik a tapasztalataitok? Milyen lehetőségel vannak?
2012. jan. 14. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
me ájk-n a jogon kívül mind kamu szak, nemnagyon keresnek munkaügyiseket vagy igszerveseket, mert ha választani kell akkor már inkább egy jogászt alkalmaznak. nem ér semmit az a szak, egy butított jogászképzés, azok járnak oda akik joghoz kevesek voltak, és nem vették fel őket
2012. jan. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményt.
2012. jan. 14. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. szerintem ha ilyen igazságügyisben gondolkodsz, akkor inkább próbáld meg a jogászt, többet érsz vele. Igszerven nagyjából ugyanazokat a tárgyakat tanulják mint mi jogászok, csak butítva,más néven, és enyhébb a követelmény. De nincs olyan ismerősöm aki azzal a szakkal el tudott volna helyezkedni
2012. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi. a segítséget
2012. jan. 14. 15:33
 5/7 A kérdező kommentje:
De jogin csak 100hely lesz államilag támogatott azért gondoltam h megpróbálonám hátha megéri de így nem
2012. jan. 14. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem értek egyet az első hozzászólóval. Az igazgatásszervező teljesen más mint a jogász, hiszem itt nem kell keményen megtanulni minden jogról szóló törvényt , és itt van közgazdaságtan is elég rendesen, és elég széleskörben lehet elhelyezkedni, és nem kell 5évig tanulnod. Ha nem vagy egy zseni aki reggeltől estig tanulni akarja a száraz jogot akkor szerintem teljesen jó ez a szak és nem kamuszak. Jogásznak akkor érdemes menni ha van mögötted egy olyan családi háttér, vagy ismerősök akik később majd segiteni tudnak, vagy pedig mehetsz a valóvilágba a jogász diplomáddal, mint Eszter aki ügyvéd. A Nemzeti Közszolgálati Egyetemen lesz csak államin igazgatásszervező és eléggé felkapott Egyetem lesz ez, ezért nem hiszem hogy olyan rossz lenne ez a szak. Mármint az igazgatásszervező. A másik ( egészségügyi szervező) kérdés hogy hol akarod tanulni, mert például a Semmelweisen ami a BME-vel van együtt ott ügyvitelszervező szakirány van ami egészségügy+ info nagyából. Miskolcon egészségügyi turizmus van, ami a szállodák, gyógyfürdőkkel kapcsolatos. Ez szerintem nem olyan jó, viszont a Semmelweisen az ügyvitelszervezős elég jó. Tudom, mert voltam a nyiltnapján és nekem tetszett.. Énis ezeken a szakokon gondolkozom, és megis fogom őket jelölni, csak még nem tudom melyik hanyadik helyen lesz. :)
2012. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én egészségturizmus szakon vagyok és ezt attól függ hogy mi után érdeklődsz inkább.nekem a turizmus jobban tetszett mint a többi
2012. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!