Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy ment ma a Földrajz...

Kinek hogy ment ma a Földrajz érettségi? Melyik feladat okozott nehézséget?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem végülis egész jól, 80 pont felettre számítok. topográfia egyszerű volt, az első feladatban figyelmetlenség miatt kellett javítanom :D a második feladatnál azért már nyeltem egyet (szudétás), de végül valahogy megoldottam, 2-3 pontot veszítek ott max, 3. feladat a gátas, ott igazából első 4et ugye kiírhattuk a szövegből, az utolsó kettőre mit válaszoltatok?


4. feladatot bemákoltam, mert pont tegnap este foglalkoztam egy ilyennel, így az ment teljesen


5. feladat, hát. törnöm kellett a fejem:D


6. feladat is jó lett, kivéve ha a 4. kép rozsdaövezet, mert én külső munkahelyövet írtam


7. feladat, itt első hármat kapásból elrontottam, a többi mind jó lett


8. feladat - reményeim szerint ezek jók


9. feladat - szarul olvastam el a feladatot, és nem a régiókat írtam elsőnek :D aztán persze kijavítottam, és így az is mind jó


10. is szerintem hibátlan lesz


11. - itt figyelmetlen voltam és veszítettem egy pontot


12. azóta sem tudom a megoldását, erre azt írtam, hogy fűtőanyagok eltüzelése, savas eső, talajkárosodás - fogalmam sincs, jó e :D

2012. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első feladatnál menyi jött ki a helyi időnél?
2012. máj. 17. 13:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Helyi ido? Kulonbseg kellett percben, az nekem 108 lett
2012. máj. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia nekem is csak elbizonytalanodtam mikor megláttam ezt: [link]

de azóta hivatalos javító kulcsot meg tekintve megnyugodtam

végül 62 pontos lett ha jól számoltam szóbelivel csak meglesz a 4es:) Reménykedem

2012. máj. 17. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:
zsiir :D én is megnéztem, 87 pontom lett :)) szóbelivel meglehet a 91%
2012. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A diagrammos feladatot elrontottam és a városöves feladatot is. A többi viszonylag jó lesz, ha jól számoltam olyan 70 és 80 pont között lesz. Nekem nehéz volt a második része, az elsőben 1 hibám lesz, nagyon könnyű volt.
2012. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!