Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Földrajzból érettségizett...

Földrajzból érettségizett valaki tegnap középszinten?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor ti az utolsó feladathoz mit írtatok, ahol a kén-dioxidos diagrammos feladat volt??

2012. máj. 17. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Én azt írtam, hogy főleg a fűtés miatt került sok kén-dioxid januárban és a téli hónapokban a levegőbe, mivel akkor van a leghidegebb, és akkor fűtöttünk a legtöbbet. És hogy a gyárak működése is nagyban hozzájárult. A globális felmelegedéshez vezet a fokozott kén-dioxid kibocsátás. Következményeihez pedig az ónos esőt és a szmog kialakulása. Lehet, hogy nem jók, de ezeket írtam.

Neked hogy ment?

2012. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Háát...azt hittem jobb lesz...javítókulcs alapján 100/52 pont kb...de lehet kicsivel több.
2012. máj. 17. 16:42
 3/5 anonim válasza:

A kén-dioxid a savas esők kialakulásáért felelős.

Következményei: -erdő pusztulása (főleg tűlevelű)

-talaj minőségének romlása

-épületek, szobrok korróziója.

És, igen a gyárak és az autók felelősek érte.

2012. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az utolsó feladat kérdéses, mivel észleltem hogy a diagramban rosszul vannak az évszámok, mert úgy van 2002 október, november, december, és innét már 2003 januárnak kellene lenni, de mivel oda is 2002 van irva, ezért nem jó a feladat.

tanáromnak szóltam, aztmondta a javításnál lehet tenni kifogást a minisztériumnak, és tesz is, és az aztmondta hogy olyankor max pont mindenkinek

2012. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az jó lenne:)
2012. máj. 18. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!