Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Találkoztál már olyan RAJZtaná...

Találkoztál már olyan RAJZtanárral, aki valóban tanított is rajzolási technikákat, nemcsak megmondta, hogy rajzolj tavaszi képet, bezártságérzést, családot stb?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, általános iskolai rajztanárom volt ilyen. Szobrokat építettünk különböző tárgyakból, anyagokból, árnyékolást tanított, meg ilyen bonyolult 3D-s alakzatokat (vagy hogy hívják :D) kellett szerkeszteni.
2012. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általános iskolában igen, akkor rendesen tanultuk a rajzot. Aztán középsuliban pont ugyanazt a tanárt kaptam, aminek örültem is:D Ott már nem tanultunk, csak mondta, h mit rajzoljuk és ennyi. Mondjuk nekem külön feladatokat kellett csinálni, mert pályázatokra csináltam rajzot, de sosem mondta, h csináljam, mert tudom magamtól
2012. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Általános iskolában ki volt adva hogy mit rajzoljunk és utána teljesen magunkra voltunk utalva. Gimiben még rosszabb volt a helyzet, annak ellenére hogy az iskola híres a rajz tagozatáról (igaz én nem rajz tagozatra mentem, de a tanáraim ugyan azok voltak), az órák úgy teltek el, hogy szabad foglalkozás volt. Lehetőség volt szakkörként heti 2 órában külön rajzra menni, ott igaz sok technikát kipróbáltunk, de rajzolni soha nem tanítottak. Úgy érzem sokkal előrébb lehetnék, ha az ilyeneket pl. fej, testrészek aránya, árnyékolás nem csak magamtól + interneten néztem volna.
2012. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!