Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű kémia szóbeli...

Középszintű kémia szóbeli érettségi tételeket honnan tudom megszerezni, ha az Oktatási Hivatalon keresztül jelentkeztem?

Figyelt kérdés
Az Oktatási Hivatal csak a szóbeli, írásbeli időpontjáról küldött levelet. A szóbeli tételek témaköreivel , kísérleteivel kapcsolatban nem kaptam semmit.Esetleg le lehet tölteni valahonnan a honlapjukról?Vagy a sulinak írjak, ahol szóbelizni fogok? Másik kérdésem: Valahol meg lehet találni a szóbelin előforduló összes kísérlet témaköreit? (Esetleg megoldásait is ?)Nagyon köszönöm a segítségeteket !

2012. máj. 18. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnos rossz hírt kell közölnöm. Én is az OH-n keresztül jelentkeztem, s nem fogunk kapni tételeket. Felhívtam a sulit, ahova beosztottak és ott azt mondták, hogy nem ők állítják össze a szóbeli tételsort, hanem majd a kormányhivatal fogja nekik odaadni, azon a szent napon, amikor mi érettségizünk. De egyébként a kormányhivatalt is felhívtam és ott is csak annyit mondtak, hogy nem lesz tételsor, a honlapjukon vannak témakörök, azokból készüljek. F@sza mivel az a 30 (vagy mennyi) témakör tulajdonképpen az egész 3 éves anyagot lefedi, tehát semmivel sem vagyunk előrébb. A kísérletekről annyit, hogy az OH honlapján szintén fenn van 20 darab, azokra azt mondták, hogy valószínűleg nagyjából azok lesznek. Sajnálom de ez van... ha nem hiszed el, hívd fel Te magad is az OH-t, de nem épp segítőkészek.
2012. máj. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, sokat segítettél,és mindenre választ adtál,amit még kérdezni akartam :D Még annyit,hogy te miből készülsz szóbelis kísérletekre?
2012. máj. 25. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Az OH oldalán fenn van 20 db kísérlet. Azokat végig csináltam egy tanárral. Remélem azt nem fogják változtatni, mert az elég kellemetlen lenne, ha ott kapnék egy számomra tök ismeretlen vmit :(
2012. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem én is fogadok egy tanárt a kísérletekhez.Azt nem tudod esetleg h számolásra lehet-e számítani kémia szóbelin? pl kísérletnél?
2012. máj. 25. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!