Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha én 23 évesen egy érettségiv...

Ha én 23 évesen egy érettségivel rájövök, rendőr szeretnék lenni mit kell tennem?

Figyelt kérdés
végzettség nincs, középiskola fodrászat, amit nem végeztem el.esti sulin érettségi. olyan rendőr szeretnék lenni akiket kihívnak ha történik valami.(ők azok a rendőrök amúgy akik a járőrök is? akik ülnek a kocsiba és mennek ide oda a városba, és ha történik valami és kihívják őket mennek?)
2012. máj. 19. 01:30
 1/2 anonim válasza:
Rendőrtiszti Fősuliba nagyon jó tanulók(magyar,töri emelt érettségi ugy tudom) jutnak be megfelelő fizikummal.Arszkiba(középsuli) szintúgy magas az elvárás.Meg kell felelned a testi dolgoknak is,magasság,szem,betegségek,és a futás húzódzkodás stb.Kezdő rendőr nem fog menni esetekhez.De ha fel is vesznek,fizetős lesz neked.
2012. máj. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nem fizetős, mindenkinek államilag támogatott x félév... csak februárban jelentkezz. max az érettségi lesz fizetős, ha újramész.
2012. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!