Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Petrikes környezetvédelmi technikusi szakmai vizsgával kapcsolatban? (Hosszabb magyarázat lent)

Figyelt kérdés
Nehéz kifejteni, konkrétan mire gondolok; a lényeg az, hogy miután megírtuk az írásbelit, sokunk érezte úgy, hogy nem sikerült, azonban a 1214-es modul (amibe ez az írásbeli is tartozik) több vizsgarészből áll (2 gyakorlat, 2 szóbeli). Jelenleg az a módi, hogy modulonként el kell érni 51%-ot, viszont a modulba minden vizsgarész más súllyal kap szerepet; ezért mondják is, hogy a százalékos arány az utolsó pillanatig változhat. Nálam az a helyzet, hogy sem szóban nem vagyok egy nagy ász, a gyakorlatokat pedig azért szoktam elbaltázni, mert nagyon tudok félni tőlük, ergo minden reményem az írásbeli volt. Most, hogy az írásbeli nem lett jó, a két gyengémmel, gyakorlattal, meg szóbelivel van lehetőségem felhúzni, hogy elérjem az 51%-ot. És itt jön a képbe, hogy miért emeltem ki a Petriket a kérdésben. 2 éves volt a képzés, ami után a vizsgát teszem, és úgy érzem, mind a két évben odafigyeltem és készültem. De mint tudjuk a vizsgák nem csak ebből állnak, hogy tanulok, készülök, előadom, hanem van, aki ezt értékeli is. Az lenne a kérdés lényege, hogy ezt a Petrikben milyen módon végzik? Általában segítőkészek a gyakorlaton és/vagy szóbelin? Van valakinek ezzel már tapasztalata? (félreértés ne essék, nem erre szeretnék alapozni, nyilván fogok készülni a vizsgáimra, egyszerűen kíváncsi vagyok ilyen apróságokra is)
2012. máj. 19. 09:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!