Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen van menza? Milyen a...

Egyetemen van menza? Milyen a kaja? Jobb a színvonal, mint egy középsuliban?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

az egyetemtől függ, hogy van-e. Nem mindegyik egytemnek van és ahol a karok a város különböző részeiben vannak, ott előfordulhat, hogy az egyik kar épületéhez tartozik menza de ugyanazon egyetem másik karánál már nincs...

Az ELTE-TTK-nál sajna nincsen, de van a közelben főtt kaja-evési lehetőség.

Amúgy az egyetemisták elég kevés alkalommal esznek normál kaját, persze ez nem mindenkire igaz :)

2009. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Egyetemet nem tudok. De a nyíregyházi fősulin iszonyat jól főznek :)
2009. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

én ELTE BTK-s leszek remélhetőleg.arról vmi info?

hmm gondolom egy egyetemista folyamatosan kávén él :)

2009. jún. 27. 21:08
 4/15 anonim válasza:
jaja állandóan kévé+alkohol :D
2009. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Konkrétan az ELTE-BTK-ról nem tudok nyilatkozni, de általában szokott lenni a campus közelében valami kajálda... Az egyetemisták tényleg kávén meg alkoholon élnek, emellett pedig instant kaják garmadáját eszik.


Az én egyetemi éveim alatt volt egy olyan időszak, mikor egy évig májkrémes- illetve vajas pirítóson éltem. Olcsó volt, és még a gyomrot is kímélte. :) Kéthavonta egyszer ettem főtt kaját: ezt inkább ne próbáld ki. :P

2009. jún. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A BTK közelében elég sok jó kajálda van, ami megfizethető. Tehát éhezni nem fogsz.
2009. jún. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Konkrét menza ,mint általános meg középsuliban nincs, max olyan van ahol kedvezményesen kajálhatsz a diákoddal. Bár 250 forintos hotdognál 5% kedvezmény nem vág földhöz ,de jobb,mint a semmi.

Ja és szeresd meg az instant kaját, amin én éltem, az a tescoban kapható zacsis kínai leves volt. 59Ft egy zacskóval és nekem bőven elég egy kajálásra, meleg is, főtt is, laktat is. Rengeteg olyat ettem.

2009. jún. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a Semmelweisen van menza. Nagyon finoman főznek! Lehet választani többféle átelből.Egyébként nem értek egyet azzal hogy egy egyetemistának zacskós levesen meg kávén kéne élnie. Én pl.minden nap eszem délben főtt kaját,reggel reggelit,este meg vacsit...:) Bármily meglepő...:P Kávét nem iszom,alkeszt is csak ritkán...Egyébként ha a sulidnál nincs menza,vannak a városban jó menüző helyek,ahol 800 Ft-ért már ehesz meleg ételt. Ez sztem nem olyan drága.
2009. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is reggelizem, ebédelek és vacsizom, csak vannak olyan időszakok amikor lusta vagyok főzni vagy időm nincs rá. Kávézni soha nem kávéztam, max fekete vagy zöld teát ittam. Alkoholizálni se szoktam napi rendszerességgel, egy két hetente, de akkor se hullarészegre iszom magam. Tehát ,persze túl van ez egy kicsit hevítve.
2009. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Instant levesek...akkor lehet abban valami,hogy egyetem alatt sokan híznak!Meg persze a vizsgaidőszakok miatti stressz
2009. jún. 28. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!