Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek így az írásbelik...

Szerintetek így az írásbelik után, mennyivel fog növekedni az orvosikra, az állatorvosira a ponthatár?

Figyelt kérdés

Az állatorvosira 10%-kal többen jelentkeztek a tavalyinál, viszont állítólag nehéz volt a biosz emelt, a kémiáról nem tudok. Gondolom vannak akik bevállaltak két emeltet. Én olyan 440 körülire tippelem, tavaly 425 volt.


Az orvosikra is sztem olyan 15 ponttal lehet majd több..


szerintetek? (ezt nyilván senki nem tudja biztosan, de aki most érettségizik látja, hallja, hogy a többieknek hogy sikerültek a vizsgák..)



2012. máj. 20. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%

kiidegeltek ezekkel a kérdésekkel..

mégis honnan tudhatnánk?

ehhez tudni kellene az össze jelentkezőnek a pontszámát és azt, hogy hova adta be a lapot..

majd megtudod nyáron, addig hiába nyafogsz..

megnyugtatlak SENKI SEM TUDJA MÉG

2012. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi az offot, ha elolvasod a kérdésem kifejtését láthattad volna, hogy ezzel én is tisztában vagyok.


Kíváncsi vagyok, hogy kinek mi az elméleti megközelítése a pontok változásával kapcsolatban.

2012. máj. 20. 19:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Állítólag az emelt biosz tényleg nagyon nehéz volt, de a szóbelivel még tudják feljebb vinni a százalékukat. Tényleg nem lehet tudni mennyit fog emelkedni, de talán azért olyan sokat nem. Hova akarsz menni?
2012. máj. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Budapestire 10-15 ponttal több

Vidékre 5-10 ponttal,szerintem..

2012. máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy itt kérdezek. Az egészségügyi karokon. Különösen a gyógytornász érdekelne és vidéken.
2012. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
355-360 körül kb
2012. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi. :)
2012. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Bár pontosat még nem tudok mondani a bioszról, de a kémia a legtöbb embernek nagyon rossz lett átlagba ilyen 60 százalék körüli persze ezek az én ismerőseim, de azért nem egy rossz iskolába járok és elég jó tanárom van szerinte is kifejezetten nehéz volt az idei közép kémia. Én októberbe megcsináltam az nagyon könnyű volt. Most májusban emeltre mentem hát szerintem ez is elég nehéz volt. Annak ellenére hogy én csak kipróbáltam magam, mert nekem a közepem ott van. Úgyhogy abban reménykedem hogy nem sokkal fog emelkedni a ponthatár. A biosz emelt szerintem nem volt egyébként olyan vészes.
2012. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én az ország egyik legjobb gimijéből kaptam biztos infót, hogy a a biosz és kémia emelt átlaga is 50% körül van, a közepek átlagban nagyjából olyanok amilyenek szoktak, de nagyobb köztük a szórás. (sok az elég rossz és az elég jó)


Nekem a kémia közép írásbelim 80 felett van, remélem 85 körül, egy jó szóbelivel 90, így pedig kb. 440-445 pontom lenne. Remélem az már elég lesz állatorvosira.

2012. máj. 30. 20:21
 10/11 anonim ***** válasza:

kedves kérdező te is állatorvosira készülsz??? mert én is :) esetleg priviben beszélgethetnénk :)

egyébként én is kb minden nap kiszámolom az átlagaimat stb.

én tavaly tudtam le a közép kémiát 95% lett,most meg az emelt bioszt és hááát :SS nekem max 65% lesz az írásbelim....remélem hogy szóbelivel feltudom húzni,bár most hogy nézegetem a tételes könyvem erősen kétlem ,hogy 100%ra sikerüljön. :(

2012. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!