Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizők, ti tanultok már?

Érettségizők, ti tanultok már?

Figyelt kérdés
Elkezdtetek már készülni a szóbelikre? És tételből tanultok, vagy a tankönyveitekből?
2012. máj. 20. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

én tételekből tanulok.

nagyon sokat átvettünk suliba,főleg töriből mert mindig ezekből írtunk dogákat,plusz bejárok konzultációra,meg magyarból is nagyon sok már megvan és van amit már tudok is szintén óráról,angolra készülni fogok nagyon mert azt emelten csináltam.

2012. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

én hnap kezdek el tanulni. de emeltre már jó ideje tanulok.

irodalom,nyelvtan,töri tételekből a tanár íratott/feleltetett szval elvileg az összeset tudom de azért elkezdem "felfrissíteni" a memóriámban :D

irodalom és nyelvtan tételek, töriből tankönyv.

2012. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem nincs egy darab tételem se, velünk nem íratták meg őket. Szóval maradnak a könyvek, bár azokban 4 év alatt sose találtam semmit ami normálisan megtanulható. Úgy érzem, mindent megtanulok annyira, hogy ne húzassanak póttételt. Az írásbelik úgyis nagyjából 50% körül vannak, remélem kettes szóbelivel nem húznak meg. Angolból én is emeltezek, de arra nem készülök, mert nincs nálam tétje. Tudok beszélni amúgy angoluk, így nem is félek tőle, de az írásbelim nem sikerült annyira jól, szóval 90%-ot már nem fogok tudni elérni, a közép szintem annyi lett, azt nem tudom már überelni.
2012. máj. 20. 19:03
 4/12 anonim válasza:
100%
Én már tanulok, magyar és töri felét már tudom mert év végén ezekből feleltünk. Tételekből tanulok. És nagyon izgulok mert estin érettségizek úgyhogy van olyan tétel amit most látok életembe először.
2012. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Velünk se iratták meg tavaly a tételeket, sőt, a tétel címeket sem mondták emg, mert törvényileg nem is lehetne, mégis megoldottuk...
2012. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

előző: ez nem igaz.:D középszinten az iskola köteles kiadni a tételcímeket (mivel középszintem bizonyos mértékben iskolánként változó a tételsor). valamint tilos kiadni a kész tételeket (de ezt sok helyen megszegik).

emelt szinte a témaköröket kötelesek közzétenni (bár az országosan van már előírva).

2012. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Előző: rosszul tudod. Témaköröket kell csak megadniuk, nem címeket. Hiáa írogatsz smilyekat. Bár engem igazából nem érdekel, nekem már nem kell érettségiznem, csak mondom, h hogy a szabályoz, és hogy mi sem rinyáltunk, miközben semmit nem kaptunk.
2012. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekünk is témakörök vannak megadva, egy témakörbe nagyjából 5-6 tételcím tartozik.
2012. máj. 20. 19:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sem tanultam még semmit. Németből, nyelvtanból párat tudok. Töriből és bioszból semmit. Irodalomból 2-3at tudok. Nekünk kiadták az összes tételt kidolgozva, tehát mi nagyon szerencsések vagyunk.
2012. máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én magyarból töriből és németből szóbelizek. Németből már nem hiszem hogy külön tanulok, nem rég nyelvvizsgáztam. Törit átnéztem írásbeli előtt hogy tudjak esszéket írni, de ezeket még meg kellene normálisan tanulni azért...magyarból meg nincsenek tételeim se meg tudásom se nagyon :)) szóval írásbeli óta nem tanultam semmit de már lassan ideje lenne elkezdeni.
2012. máj. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!