Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon ideges szoktam lenni...

Nagyon ideges szoktam lenni dolgozat előtt bár mindig tanulok egyfolytában ráz a hideg és kiesik minden a fejemből nem tudok vele mit csinálni. Lehet hogy ez természetes de engem zavar. Tudtok esetleg ez ellen valamit?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Pszichiátert. És kicsit se bántásnak mondom, ez teljesen pánikbetegség jele. Egyrészt egy egyszerűbb bogyó is segíthet átmenetileg, másrészt egy kis terápia is jót tesz az ellen, hogy el is múljon, ne csak tünetileg kezeld!
2012. máj. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. máj. 20. 22:59
 3/4 anonim ***** válasza:
vitaminok és gyógyteák is segíthetnek, nem kell mindjárt gyógyszereket szedni. én is nemrég szereztem be ilyen spéci multivitamint, amit testépítők használnak, meg pluszba magnéziumot. ezektől sokkal jobban alszom, jobban tudok koncentrálni, és kevésbé izgulok. jah, és persze mellékhatás nélkül. :-)
2012. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:) Hamar diagnosztizáltad a probléma súlyosságát. Gondolom, te is ilyen testi tüneteket produkáltál, és ebből tudod, hogy akkor mindenkinek egy kis vitamin megold mindent. A probléma gyökerével meg már végképp kár foglalkozni, hisz azt is megszünteti a vitamin... Vagy mégse?
2012. máj. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!