Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE vagy BME matematika...

ELTE vagy BME matematika szak, középszintű (96%-os) matek érettségivel elvégezhető?

Figyelt kérdés
Csak közép szinten tanultam a matekot, de nyáron neki akarok állni az emeltnek. Ezt is megjelöltem, és inden álmom h matekot tanuljak, ha kell reggeltől estik tanulok, mert én tényleg ezt szeretném csinálni. Hallottam olyanról is h OKTV-s is ment erre de nem tanult semmit nem járt be órára és kibukott, meg olyat is hallottam h 4-es matek érettségivel is elvégezték már kellő szorgalommal. Na most már a kérésem az lenn, hogy kellő szorgalommal,elvégezhető , úgy is, hogy nem voltam OKTV-n meg ilyenek?
2012. máj. 23. 10:33
 1/2 tetro ***** válasza:
Kellő szorgalommal nincs ami ne lenne elvégezhető. Azért ezek a szakok nem csak zseni továbbképzők...
2012. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az ELTE matematikai szakán van/volt pár ismerősöm. Volt aki 90 felett írt előtte emelt érettségin mégis kibukott (szokásos vizsga előtt kapkodás) haverja meg középszintű négyes érettségijével indult, és lassan diplomaosztó :) szóval szerintem nem az a döntő hogy valaki hogy kerül be hanem hogy ott mit csinál és mennyire szorgalmas...de ez más szakokra is igaz.
2012. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!